Diskuze

Abraham poprvé testoval Ducati v MotoGP, ve Valencii dojel poslední

Český motocyklový závodník Karel Abraham má za sebou první testy ve třídě MotoGP. Na okruhu ve Valencii, kde o víkendu vyhrál závod MS ve třídě Moto2, dojel na poslední sedmnáctém místě.

bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

v case 12:33 je Karel na 11. miste, pred Rossim, 1.3sec za prvnim Lorenzem, parada, Karle jeeeeeeeeeeeeeed, ale v klidu na jistotkuuuuuuuuu R^R^R^R^

0 0
možnosti
MH

kníže Sternenhoch

10. 11. 2010 9:08
dobrý čas

nová kubatura,jiná značka,dvouvál,tak myslím,že zatím dobrý.

Re: dobrý čas

se vším souhlasím, jen Duca pro Moto GP je tuším 4vál, dvě V (myslím, že tady L není) vedle sebe... R^

0 0
možnosti
HH2U

Heinkel He 219 UHU

10. 11. 2010 6:45
3 sekundičky na kolo

tak to bude první jezdec Moto GP, který bez pádu nebo poruchy bude dostávat kola. R^

Vsázka?

pokud vypíše někdo kurz na to, že bude Abrahám do 5ti let mistrem moto GP, vsázím 100 000Kč

Re: Vsázka?

já bych mu to fakt přál, ale chtělo by se to vrátit do reality, teda jestli bys nechtěl vsadit, že nebude...  to by byl kurz tak 1.1...  :D  myslím, že obrovskej úspěch by bylo už to, kdyby byl za 5 let v  továrním týmu ( Honda, Duca, Yamaha, Suzuki )...

0 0
možnosti
JN

Bubrak

9. 11. 2010 20:22
Perfektni !!!

Abajo parada, celou dobu jsem hlidal vysledky a nakonec jsem byl velmi mile prekvapen. Je jasne, ze jde jen o testovani, ladeni stroje k jezdcovi a opacne, takze to nic zasadniho nevypovida, vse se muze rapidne do sezony zmenit, ale precijen je prijemne videt cas zcela srovnatelny s Eliasem, ktery je mistr moto2 a motogp navic uz jezdil 5 let. Takze v klidu jezdi a jezdi. :-)R^