Diskuze

Švédka Kallaová a Nor Klaebo vyhráli stíhačku běžců na lyžích v Ruce

Švédská běžkyně na lyžích Charlotte Kallaová vyhrála stíhací závod Světového poháru na 10 km volnou technikou ve finské Ruce a ujala se vedení v průběžném pořadí seriálu. V závěru předčila kvarteto Norek v čele s Marit Björgenovou. Závod mužů vyhrál Nor Johannes Klaebo před Švédem Martinem Sundbym a i on vede pohárové pořadí. Martin Jakš dosáhl na dvacátého času a získal prvních 11 bodů do hodnocení SP. Ačkoli vybíhal ze 47. místa, v cíli byl na 34. pozici.

L46i38b79o95r 94P24o72r63d87a

27. 11. 2017 17:38

Jo sorry jen 13, dojel 34., já že 20. No i tak.

0 0
možnosti

L56i46b41o51r 54P90o73r37d54a

27. 11. 2017 17:34

To nám ten Marťas teda zavřel huby!!!;-D;-D;-D Ze tří závodů celých 11 bodů!!! Neviděl jsem, ale nechápu, jak mohl předběhnout 25 lidí? To tam ostatní stáli?

0 0
možnosti

P20e93t56r 80V75e82r37b53í86ř

27. 11. 2017 15:35

V Ruce některé výsledky byly dost překvapivé: Marit Bjoergen se nekvalifikovala ve sprintu, a hlavně Falla se nekvalifikovala! ve sprintu (vítězska posledních dvou svěťáků ve sprintu celkově). Celkově Norky ve sprintu hodně za očekáváním, do nejlepší třicítky se kvalifikovaly jen dvě, nejlepší nakonec 5. Harsem Rolsted, pak až 16! Anna Svendsen, to je veliká bída - na poměry Norek. Ani norští muži nepředvedli ve sprintu svoje nejlepší závody, ale ti byli v nějaké dlouhodobé normě.

0 0
možnosti

P76e94t52r 60V29e46r66b75í67ř

26. 11. 2017 12:58

Chlapi taky žádná sláva tedy. Ale aspoň nějaké zlepšení.

1 0
možnosti

Muzsky zavod ma pred sebou posledni kolo. Vrele vsem doporucuji. Tedy do cile 2,5 km.

26. 11. 2017 12:08

Na ty nory je smutný pohled, to bude jejich laboratoř o parník před ostatními i antidopingovou .

2 1
možnosti

Kdo je Kallaová? Já znám Charlotte Kalla. Už by s tím nesmyslným přechylováním měli skončit. A nebo ho používat důsledně. Např. Dara Rolins.:-(

3 4
možnosti

P37e29t97r 95H58a14j13d48a

26. 11. 2017 12:37

Dovolím si doporučit, abyste si nastudoval pravidla českého pravopisu (ať s nimi souhlasíte či nikoli), jinak si děláte zbytečnou ostudu a platíte za ignoranta.

4 3
možnosti

Vážení pánové novináři ČTK a Idnes- pokud píšete o něčem, co jste neviděli a vlastně Vás to ani nijak nezajímá, nepouštějte se alespoň do vlastních fantazií, jak to asi tak mohlo probíhat. Charlotte a Marit jely celou dobu spolu, střídaly se v udávání tempa, v posledním kole Charlotte do kopce nastoupila a zvítězila.