Diskuze

Na můstku v Lillehammeru kraloval Prevc, Koudelka nebodoval

Slovinský skokan na lyžích Peter Prevc vyhrál přeložený závod v Lillehammeru a po více než třech letech mohl slavit vítězství v závodu Světového poháru. I osmé místo pomohlo Stefanu Kraftovi z Rakouska zvýšit vedení v průběžném pořadí seriálu. Jediný Čech v závodě Roman Koudelka nebodoval.
MZ

V poslední době mám pocit, že by to mohli skákat virtuálně a o ty kompenzace+- losovat. ;-D

0 0
možnosti
MK

Tak skoky už sleduju celý život, ale to co sem viděl dneska, to byl fakt unikat. Eisenbichler v prvním kole hodně silny vítr proti a pricital 6,4 bodů. Normálně měl tak 5 bodů odečítat, takže mel tak o 11 bodů navíc, strašný zmatek v tech kompenzacích