Diskuze

První zlato z Liberce má Saarinenová, Rajdlová byla na 10 km pětadvacátá

Mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci má první šampionku. Závod na 10 km klasicky vyhrála finská běžkyně Aino Kaisa Saarinenová. Stříbro získala Italka Longaová, bronz vybojovala Kowalczyková z Polska. Nejlepší česká lyžařka Kamila Rajdlová skončila na 25. místě.
T

TurboFrank

19. 2. 2009 17:15
Rotný Topolánek bude zklamán.

Tolik peněz a výsledky čím dál tím horší. Je zajímavé, že na takové ptákoviny prachy jsou.

0 0
možnosti
F

francoa

19. 2. 2009 16:37
Hodnocení trenéra Šlofara

´´Holky měly na trati hezký projev, vypadaly dobře, jenom jely pomalu. Jinak si myslím, že propadák to nebyl. ´´  Jen tak dál - hlavně že vypadáme hezky ;-D. Přitom asi naše nejlepší lyžařka - Eliška Hájková se k vůli opilci Pavlatovi a Šlofarovi vzdala repre. Jen tak dál. Rv

0 0
možnosti
JS

steinerjan

19. 2. 2009 16:56
Re: Hodnocení trenéra Šlofara

Je o té Elišce někde zmínka? Jinak, co se Kamily týče, nečekal jsem to o moc lepší. 25 místo není na šampaňské, ale ani na provaz. Škoda Nývltové, před 3 lety vypadalo, že jednou Neumannovou buď nahradí, nebo bude sbírat solidní výsledky.