Finští skokané vyhráli soutěž družstev

Villach - Finské kvarteto Veli- Matti Lindström, Toni Nieminen, Matti Hautamäki a Risto Jussilainen vyhrálo závod družstev Světového poháru skokanů na lyžích na můstku K-90 v rakouském Villachu. Čeští reprezentanti obsadili se ztrátou více než 130 bodů osmé místo v konkurenci deseti týmů. Český tým tvořili Jakub Hlava, Jaroslav Sakala, Michal Doležal a Jakub Janda.

Vítězní Finové získali dohromady 968,5 bodu a před druhým Japonskem měli náskok 16,5 bodu. Třetí skončili Poláci především zásluhou vedoucího závodníka průběžného pořadí Světového poháru jednotlivců Adama Malysze. Rakušané, úřadující mistři světa z Lahti, byli pátí.