Souboj o první místo vyhrála Šaľa

Šala i nadále vede tabulku interligy házenkářek. Ve čtrnáctém kole musela první místo obhajovat proti Olomouci, ale souboj prvního s druhým jasně vyzněl pro Šaľu. Před vlastním publikem výborně chytala Fabiánová, a když se k ní přidaly střelecky disponované Caltíková, Flašková a Stuparičová, vedla už v poločase domácí celek rozdílem třídy.

Šaľa - Olomouc 34:20 (18:10)
Nejvíce branek:
Caltíková 6, Stuparičová a Kuťková po 5, Dubajová 5/1 - Simerská 5, Šašková 4. Rozhodčí: Brumovský, Čanda. Sedmimetrové hody: 5/4 - 3/2. Vyloučení: 3:4. Diváci: 650.

Veselí - Šurany 23:28 (12:13)
Po vyrovnaném prvním poločase si hostující hráčky vytvořily čtyř- až pětibrankový náskok, který si udržovaly až do konce utkání, a potvrdily papírové předpoklady vyplývající z postavení obou týmů v tabulce.
Nejvíce branek: Bachůrková 5/3, Tomšová a Brabcová po 4 - Fujasová 11/4, Vachová 9. Rozhodčí: Macharáček, Dostál. Sedmimetrové hody: 3/3 - 6/4. Vyloučení: 3:5. Diváci: 300.

Bánovce - Michalovce 26:31 (14:14)
Domácí hráčky výborně začaly, když vedly už 10:5. Pak se však obraz hry změnil a navrch měly házenkářky Michalovců, které v závěru už soupeřky k ničemu nepustily.
Nejvíce branek: Antalová 6/1, Tomašovičová 6/2 - Tóthová 13/3, Glankovičová 7/1. Trestné hody: 6/3 - 5/4. Vyloučení: 2:5. Rozhodčí: Mihálik, Ondogrecula (oba SR). Diváci: 300.

Banská Bystrica - Slávia Partizánske 28:26 (15:15)
Utkání mělo dlouho velmi vyrovnaný průběh. Domácí hráčky si ale v závěru vypracovaly náskok čtyř branek, který už Patrizánske nedokázalo stáhnout.
Nejvíce branek: Beňušková 7/3, Poláková a Tobiašová po 6 - Fábryová 9/1, Szabová 8/3, Hýllová a Káchová po 3. Rozhodčí: Nagy, Nemček (oba SR). Trestné hody: 3/3 - 7/4. Vyloučení: 2:5. Diváci: 800.

Kunovice - Zlín 20:23 (11:10)
Házenkářky Kunovic nezískaly ani ve 14. kole interligy první bod, i když nad Zlínem vyhrály poločas a až do závěru utkání vedly. Favorizovaný hostující celek strhl
vítězství na svou stranu až v posledních deseti minutách.
Nejvíce branek: Mahdalová 10, Nováčková 3 - Vašková 9/3, Kysučanová 5. Rozhodčí: Novák, Skružný. Sedmimetrové hody: 3/0 - 4/3. Vyloučení: 5:4. Diváci: 250.

Cheb - Slavia Praha 17:27 (7:14)
Kovačíková a E. Frouzová po 4 - Plamínková 8. Rozhodčí: Vaník, Pavlát. Diváci: 250.