Reportáž skončila 28. 1. 2005 19:45

MS v házené mužů

ČESKO - SLOVINSKO

30. - 16:14
V poslední minutě oba týmy ještě přidaly po brance, trenér Trtík si bere 20 vteřin před koncem time.
29. - 15:13
Stoprocentní Juříček tentokrát mířil přesně z pivota, Kavtičnik ubral z českého náskoku.
28. - 14:12
Ani Slovincům početní výhoda nepřinesla štěstí, Filip potrestal protivníka z brejku, Juříček hned zužitkoval dalsí a Slovinsko si bere oddechový čas.
26. - 12:12
Brůna z devíti metrů snižuje a Filip z brejku vyrovnal. Juříček však dostal dvě minuty za faul.
24. - 10:12
Přesilovka Čechům nevyšla, Brumen navíc proměnil rychlý protiútok.
22. - 10:11
Soupeř znovu získal náskok zásluhou Brumena, ale bude hrát v oslabení.
21. - 10:10
Po chybě v obraně se lacino dostal k brance Rutenka, na druhé straně se z křídla prosadil Filip.
20. - 9:9
Radčenko znovu vyrovnal.
18. - 8:9
Chytrý podstřel Nocara si našel cestu do slovinské sítě, soupeř kontroval z rychlého brejku.
16. - 7:8
Galia inkasoval smolný gól po tečované ráně Kavtičnika. V brance ho střídá Štochl.
15. - 7:7
Střelecky se chytil Farář, zaznamenal už třetí gól.
14. - 6:7
Rutenka parádním podstřelem propálil Galiu a Jovičič otáčí skóre.
13. - 6:5
Stejně odpověděl Brumen, ale Farář znovu vrací Čechům vedení.
11. - 5:4
Galia krásnou přihrávkou uvolnil Juříčka, který rychlý protiútok zakončil.
9. - 4:4
Po chybě v rozehrávce potrestal házenkáře z rychlého brejku Kavtičnik. Radčenko však znovu srovnal stav zápasu.
7. - 3:3
Jovičič se nemýlil z levého křídla.
6. - 3:2
Slovinci sice vyrovnali, ale Juříček z pivota znovu uspěl.
5. - 2:1
Juříček dostává český tým do vedení.
4. - 1:1
Farář nastoupil v útoku na pravé spojce a dává svůj první gól na šampionátu.
4. - 0:1
Skóre otevírá Kavtičnik.
2. - 0:0
První útoky oba týmy nevyužily.
1. min. - 0:0
Utkání začalo.
SESTAVA ČESKA: Petr ŠTOCHL, Martin GALIA - Karel NOCAR, Michal BRŮNA, Tomáš ŘEZNÍČEK, Tomáš LACLAVIK, Kamil PISKAČ, Jan FILIP, Roman FARÁŘ, Martin HRÍB, Alexandr RADČENKO, David JUŘÍČEK, Jiří HYNEK, Milan BERKA, Jakub SZYMANSKI.
SESTAVA SLOVINSKA: Dušan PODPEČAN, Gorazd ŠKOF, Beno LAPAJNE, Miladin KOZLINA, Ognjen BAČKOVIČ, Zoran JOVIČIČ, Goran KOZOMARA, Vid KAVTIČNIK, Marko OSTRIK, Jure NATEK, David ŠPILER, Matjaž BRUMEN, Sirhaj RUTĚNKA, Bostjan FICKO, Uroš ZORMAN, Matjaž MLAKAR.
V české sestavě kvůli nemoci chybí kanonýr Jícha, do sestavy se vrací Berka. Utkání bude řídit polská dvojice rozhodčích Baum a Goralczyk. Předchozí duel skupiny B mezi Ruskem a Islandem byl na čtvrt hodiny přerušen kvůli úpravě hrací plochy. Následující zápas tak může začít s drobným zdržením. Rusové vyhráli 29:22 a čeští házenkáři tak mají stále naději na postup do další fáze MS.
Čtvrté utkání českých házenkářů na mistrovství světa v Tunisku začíná v pátek v 18.15.