Diskuze

Házenkářky si zkomplikovaly postupové plány

Sen českých házenkářek o postupu do závěrečného play-off kvalifikace mistrovství světa dostal povážlivou trhlinu. Ve svém čtvrtém duelu na turnaji v Chebu podlehly svěřenky trenéra Tkadlece týmu Turecka 29:35 (15:14) a byť šlo o jejich první klopýtnutí, může se stát nakonec osudným.

oldass

3. 12. 2006 1:19
Skoda
Je to škoda, že jeden zápas nevyjde a vše je skoro ztraceno. Mohli si za to sami, neproměněním mnoha šancí. Ale nemít Turci kvalitní brankářku, která měla i mnoho štěstí a hráčku, která nasází 16 bodů, tak by nevyhráli. Ta Özelová byla fakt k neudržení. Rozhodčí také zrovna nic moc. Dvakrát špatně pískl výhodu. Mohli jsme jít do dvoubrankového trháku a místo toho z proti útoku Turkyně vyrovnaly. Třeba ještě naděje žije a stane se zázrak.

Škoda
ale brankářky ve 2. poločase nechytly vůbec nic, k tomu promarněné šance a sedmičky, Turkyně vyhrály zaslouženě.
0 0
možnosti

limix

2. 12. 2006 17:56
Sou to PIPINY
Kdyby porazili černou Horu o 15, jak si zasloužila, mohli klidně hrát tak blbě, jak druhej poločas. Přitom stačilo uhlídat jedinou hráčku a dát většinu sedmiček. Něco se jim v první půli povede a hned jsou mistryně světa. Naštěstí je druhá půle vždycky vrátí na zem, ale že by se z toho poučili, toho se asi nedočkáme.