Zlín - Přerov; Domácí Jiří Tiller uniká Martinu Potiškovi

Zlín - Přerov; Domácí Jiří Tiller uniká Martinu Potiškovi | foto: Dalibor Glück, MAFRA

Házenkáři Přerova na výhru čekají. V Králově Poli podlehli nováčkovi

• 0
Velice slušné výkony v dosavadním průběhu extraligy házenkářů potvrdil brněnský nováček soutěže také v předehrávce 8. kola proti Přerovu.

Hráči hostujícího Sokola Přerov před začátkem duelu věřili, že se konečně budou po sérii šesti zápasů radovat z výhry, vítězný pokřik v kabině ale musí po porážce 25:29 odložit.

Hráči Brna naopak mohli jásat počtvrté v sezoně.

"Bohužel se nám opět nedařilo při zakončení. Slabá produktivita nás trápí delší dobu," přiznal trenér Přerova Miroslav Frank, jehož tým v obraně udržel soupeře pod hranicí třiceti gólů.

Na útočné polovině to už tak slavné nebylo i kvůli absenci Vyjídáka. Klíčový náskok si Brno vypracovalo hned zpočátku zápasu. Vedení 6:1 určilo scénář dalších minut.

Hosté se snažili o zlikvidování ztráty. Ve 49. minutě prohrávali pouze o tři góly, po sérii technických chyb ale o šanci na zvrat definitivně přišli.

"Ztracených míčů bylo opravdu hodně. Snaha hráčům upřít nelze.
Pokud ale chceme bodovat, musíme chyby omezit," uvedl Frank.