John Daly si zanaříkal na balení dárků. Prý vypadají, jako kdyby je balil pes Stevieho Wondera.

John Daly si zanaříkal na balení dárků. Prý vypadají, jako kdyby je balil pes Stevieho Wondera. | foto: John Daly

Vánoce golfových hvězd? Boj s balením vánočních dárků

  • 0
Profesionální golfisté z evropského a amerického okruhu tráví Vánoce vesměs doma se svými rodinami. Někteří se s fanoušky dělí o své zážitky skrze sociální sítě.

Spousta přání k co nejlepším vánočním svátkům a naříkání nad balením dárků, tak by se daly shrnout statusy golfistů z PGA Tour a European Tour na sociální síti Twitter.

Ian Poulter slaví Vánoce nikoliv v zasněžené Anglii, ale na Bahamách. Nejprve si postěžoval, že jako každý rok nechává balení dárků až na poslední chvíli. A skrze Twitter prosil své přátele o pomoc - došla mu vánoční stuha.

Aby jej děti kvůli rozbalování dárků nevzbudily moc brzo, snažil se je večer co nejdéle udržet vzhůru. "Šly spát o půl osmé večer. Proč tomu tak není, když jdou druhý den do školy?" píše Poulter. Čtyřiatřicetiletý Angličan od svých dětí dostal DVD se záznamem říjnového Ryder Cupu, na jehož zisku pro evropský tým se velkou měrou podílel. "Budu si ho pouštět, až si ten zážitek nebudu pamatovat," uvedl Poulter.

Ian Poulter, Ryder Cup

Ian Poulter během letošního Ryder Cupu. Jeho záznam dostal od svých dětí k Vánocům.

Balení dárků proklínal i John Daly. "Kdo si myslí, že muži a ženy jsou si rovni, nikdy neviděl balit muže vánoční dárky!" začíná Daly na Twitteru.

"Nebude mé přítelkyni vadit, když ji požádám, ať rozbalí dárek ode mě ve tmě? Mám pocit, že mám na sobě víc stuhy než je na dárcích," píše Daly. "Ty dárky vypadají, jako kdyby je balil pes Stevieho Wondera," uvádí v jiném statusu.