EXTRALIGA ŽENY 2008 - 2009




PLAY OFF - FINÁLE
   VÝSLEDEK SÉRIE 
 DĚKANKA PRAHA (1) - CHODOV (3)  KONEČNÝ STAV 3-0
 Děkanka - Chodov 7:1 (1:0, 1:1, 5:0) 1-0
 Děkanka - Chodov 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) 2-0
 Chodov - Děkanka 2:5 (0:0, 0:1, 2:4) 0-3



PLAY OFF - SEMIFINÁLE
   VÝSLEDEK SÉRIE 
 DĚKANKA PRAHA (1) - LIBEREC (4)  KONEČNÝ STAV 3-0
 Děkanka - Liberec  5:0 (1:0, 4:0, 0:0) 1-0
 Děkanka - Liberec 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) 2-0
 Liberec - Děkanka 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) 0-3
 BOHEMIANS (2) - CHODOV (3)  KONEČNÝ STAV 0-3
 Bohemians - Chodov 5:6 P (2:1, 2:2, 1:2 - 0:1) 0-1
 Bohemians - Chodov 3:4 (0:2, 3:1, 0:1) 0-2
Chodov - Bohemians 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) 3-0




Tabulka nadstavbové části

Z V VP R PP P S B
1. Děkanka Praha 23 23 0 0 0 0 201:47 69
2. FbŠ Bohemians 23 14 0 1 1 7 134:85 44
3. JM Chodov 23 13 0 1 2 7 152:100 42
4. FBC Liberec 23 12 2 1 0 8 91:73 41
5. 1.SC SSK Vítkovice 23 10 1 0 0 12 117:123 32
6. SSK Future 23 7 1 1 0 14 73:132 24



KŘÍŽOVÁ TABULKA NADSTAVBOVÉ ČÁSTI
   DĚK CHO  BOH  LIB  VÍT  FUT 
 Děkanka XXXX 7:3 5:3 4:2 11:2 9:1
 Chodov  3:7  XXXX 10:10 7:8 2:5 18:5 
 Bohemians 3:5  10:10  XXXX 3:1 6:3  11:2 
 Liberec 2:4 8:7 1:3  XXXX  7:3 6:3
 Vítkovice  2:11 5:2 3:6  3:7  XXXX 6:1
 Future 1:9   5:18 2:11  3:6 1:6  XXXX


PLAY DOWN - O UDRŽENÍ

   VÝSLEDEK SÉRIE 
 ELITE PRAHA (7) - OLOMOUC (10) KONEČNÝ STAV 3-2
 Elite Praha - Olomouc 3:4 v prodl. 0-1
 Elite Praha - Olomouc 5:3 1-1
 Olomouc - Elite Praha 4:3 2-1
 Olomouc - Elite Praha 3:5 2-2 
 Elite Praha - Olomouc 6:2 3-2
 OSTRAVA (8) - BRNO (9) KONEČNÝ STAV 3-0
 Ostrava - Brno 7:1 1-0
 Ostrava - Brno 6:3 2-0
 Brno - Ostrava 1:5 0-3

Brno po roce v extralize sestupuje, vrací se do 1. ligy, sestupuje i Olomouc.



Tabulka po základní části

Z V VP R PP P S B
1. Děkanka Praha 18 18 0 0 0 0 165:36 54
2. JM Chodov 18 12 0 0 2 4 112:65 38
3. FbŠ Bohemians 18 11 0 0 1 6 101:64 34
4. FBC Liberec 18 9 2 1 0 6 67:53 32
5. 1.SC SSK Vítkovice 18 8 1 0 0 9 98:96 26
6. SSK Future 18 7 1 1 0 9 61:82 24
7. Elite Praha 18 6 0 1 1 10 70:98 20
8. FBC Ostrava 18 4 1 3 1 9 71:103 18
9. Sokol Brno Židenice 18 3 0 1 1 13 51:114 11
10. FBS Olomouc 18 1 1 3 0 13 60:145 8

Celky na 1.-6. místě hrají jednokolovou nadstavbu o postup do play off, zbylé týmy hrají play down o udržení v soutěži.


 KŘÍŽOVÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI
   DĚK BOH LIB OLO CHO VIT FUT OST BRN ELI
Děkanka  XX 5:2 4:3 7:1 4:2 13:2 13:0 13:1 16:4 9:1
Bohemians  3:8 XX 3:2 16:1 2:4 6:4 3:2 10:2 3:0 4:5
Liberec  1:6  4:3P XX 8:5 2:1P  4:1 3:5 4:4 2:0 5:2
Olomouc 0:15 2:8 3:7 XX 6:15 4:8 5:4 5:5 3:8 0:7
Chodov   5:9  5:3 6:1 10:2  XX 8:6 3:1 3:5 13:1 10:3
Vítkovice   4:6  8:5 4:7 11:7   1:4 XX 7:4 5:2  12:3 4:6
Future 1:7  4:9 1:6 2:2 8:7  5:2 XX 4:3P 5:2 2:3
Ostrava  3:12  4:7 3:2 4:3 5:4P  4:6 4:5 XX 3:4 8:4
Brno  1:12 3:6 0:3 4:5 2:5 1:5 1:5 5:5 XX 4:5
Elite 2:6 0:6 2:3 6:6 2:6 7:8P 2:3 7:6 6:8 XX


 VÝSLEDKY 2007-2008  VÝSLEDKY 2006-2007

Najdete na iDNES.cz