Diskuze

V dramatickém finiši uspěla Tjörhomová

Kateřina Holubcová jako jediná z českých biatlonistek nastoupila v nedělním hromadném závodu Světového poháru a skončila čtrnáctá. Na trati 12,5 kilometru v italské Anterselvě vyhrála Linda Tjörhomová z Norska. V dramatickém závěrečném spurtu porazila Rusku Natalji Gusevovou o dvě desetiny vteřiny.

Jenicek79

25. 1. 2004 16:11
Chyba
Káča to zaběhla celkem solidně, až na tu příšernou první ležku. S větrem se vypořádala pak už celkem dobře. Ctěnému autorovi článku chci jenom říct, že nasazení do závodů s hromadným startem nezáleží na výsledcích sprintu, ale na aktuálním umístění závodníků v celkovém pořadí SP. Podle sprintu se nasazuje do stíhačky a lidí běží šedesát.
0 0
možnosti

Jenicek79

25. 1. 2004 16:14
jo a ještě....
pokud se nasazovalo podle sprintu, jak mohla Holubcová běžet s číslem 21 a vítězka Guseva s třicítkou?