Diskuze

Norská biatlonistka Bergerová byla v Oslu nejlepší i ve stíhačce

Norská biatlonistka Tora Bergerová vyhrála na Světovém poháru v Oslu druhý závod za sebou, po pátečním sprintu byla nejlepší i ve stíhačce, její nejbližší pronásledovatelkou byla Francouzka Marie Dorinová-Habertová.
PJ

O. Moravec předvedl nejlepší běžecký čas dne, ale v lepším postupu v před mu zabránila mizerná střelba(6). Mladičký ruský junior Alexandr LOGINOV předvedl opět svoji extratřídu na střelnici(3) i v běhu(5) a vybojoval své první seniorské třetí místo.

1 3
možnosti
PJ

Rychlost a směr větru opravdu zlobil. Na startu 3,7 m/s (N), po 30min. od startu 3,0 m/s (NE), v cíli 2,5 m/s (NW) a při nástřelu okolo 5 m/s. Vyrovnaly se s tím jen opravdu špičkové střelkyně a i ty chybovaly podstatně více, než obvykle.