Diskuze

Puskarčíková: Počasí bylo proměnlivé. Nedivím se, že nikdo nedal nulu

Do stíhacího závodu vyrážela z dvanáctého místa. Jenže pak přijela na úvodní střelbu a bum - tři rány mimo. Eva Puskarčíková se propadla až na 43. místo. Že by tím ale závod Světového poháru v Oberhofu ve své hlavě vzdala? V žádném případě. Bojovala dál, chybovala už jen jednou a vyhoupla se zpátky na 21. příčku - druhý nejlepší výsledek v sezoně.
PM

Bez Gábiny se náš biatlon vrací tam kde byl před ní. Tj. do nicoty! Zajímavé, člověk by čekal že když byla odejita ta zmalovaná neposlušná holka - rušivý element týmu. Že se to projeví silným týmovým duchem a lepšími výsledky těch správně uvědomělých biatlonistek. A ono pořád nic.

0 0
možnosti
LP

L41i96b31o89r 48P77o43r27d87a

12. 1. 2019 18:47

Něco je špatně, páč je to katasrtofa ve všech směrech.

3 0
možnosti
MK

Puskarčíková docela svižně střílí ale zase pomalu běhá Davidová to má přesně naopak.

3 0
možnosti
JK

Nejlepší česká biatlonistka ve SP na 35. místě. Evidentně se příprava nepovedla. Mizerné výkony nejdou okecat.