Diskuze

Biatlonová štafeta juniorů získala na světovém šampionátu bronz

Biatlonová štafeta juniorů ve složení David Tolar, Milan Žemlička, Ondřej Hošek a Jan Burian vybojovala na mistrovství světa v rumunském areálu Cheile Gradistei nedaleko Brašova bronz. Česká čtveřice se postarala o první cenný kov pro tuzemský biatlon v této kategorii od stříbra svých předchůdců na MS 2012 v Kontiolahti. Juniorky skončily až jedenácté.
JV

Velká gratulaceVroste nám nová generace biatlonistů huráR^

4 0
možnosti
JV

A to ještě asi největšímu juniorskému talentu Šantorovi na MS nějak utekla forma (před MS vyhrál závod SP). Radost udělal i dorostenec Štvrtecký, který, ač hodně mladý, doběhl sedmý ve sprintu. Překvapilo mě, že např. Němci neměli na MS na startu jediného dorostence.

3 0
možnosti

Skvělý úspěch, obrovská gratulace R^

Hlavně dorostenkyně ale na šampionátu zářili, ta Davidová bude asi velký talent (3. v individuálu, 4. ve sprintu, 10. ve stíhačce a 2. se štafetou) a hlavně měla skvělé běžecké časy! Vypadá to, že až odejde Soukalová nebo Vítková, tak o nástupkyně nouzi mít nebudeme ;-)