Diskuze

Harden nastřílel 42 bodů, triple-double mají Westbrook, Cousins i Jokič

Hlavní postavou pátečního zápasu NBA mezi Houstonem a Chicagem byl domácí rozehrávač James Harden, který nejprve poslal utkání do prodloužení a v něm rozhodl o vítězství domácích 121:117.
TK

:(

Timberwolves' Zach LaVine out for season with torn left ACL

0 0
možnosti

Jedenadvacetiletý srbský pivot se postaral o 20 bodů, doskočil 13 míčů a třikrát asistoval. „Tohle byl jeho první triple double.... 8-o

DS

Díval jsem se na to. Ráno jsem se probudil a pustil si to za stavu 102:102. Fakt neuvěřitelnej a ještě k tomu připojil jeden čistej zisk.

0 0
možnosti
MT

Zkusím nadhodit tohle ;-)

Harden je nejlepší levoruký rozehrávač všech dob. A zároveň v TOP 3 všech levorukých hráčů.

0 0
možnosti
PF

P24e29t24r 21F68e66i55g89l

4. 2. 2017 11:25

Majku...tvl...co je to za tema...nejlepsi levak vsech dob je prece levak Bob ze Simpsonu...

...

A hrac samozrejme Nate McMilan :-D

3 0
možnosti

Thomas je fakt neskutečný....celkově Celtics šlapou. Na TNT zazněl názor že by ještě potřebovali posílit...tak koho byste do Bostonu chtěli ?

0 0
možnosti
LH

Třeba by u nich dostal Carmelo šťávu....okno se mu pomalu zavírá...;)

LG

Zajímalo by mě, srovnání průměru nastrilenych bodů Thomase za čtvrtou čtvrtinu a průměrů ostatních hráčů NBA za celý zápas. Podle mě by předčil spoustu hráčů.