Diskuze

USK dál vítězí, dva ligové zápasy se nehrály kvůli dopravní kalamitě

Bez problémů si basketbalistky USK poradily ve třetím kole nadstavbové části s Trutnovem. Lídr vyhrál 92:69 a stále drží neporazitelnost. V dalším duelu skupiny A1 vyhrál tým VŠ Praha na palubovce Slovanky 76:67. Zápas Hradec Králové - Frisco Brno byl kvůli sněhové kalamitě a haváriím odložen, stejně jako utkání Valosun Brno - DSK Karlín ve skupině A2.

Re: Zklamání

Vzdorovat? A nevzdorovaly? Nepovedla se jim první čtvrtka, kterou prohrály o 16 bodů, po druhé čtvrtce prohrávaly o 23, ve třetí o 22 a nakonec o 23 bodů. Čili 2., 3., a 4. čtvrtinu držely s reprezentantkami ČR krok. A že v USK nehrály 2 hráčky, tomu říkáte oslabení? Stejně kolikrát odehrají jen 5 minut a jinak sedí na lavičce.