Diskuze

Pokažený večírek: Satoranský řádil, ale na pana domácího si nepřišel

Na tenhle zápas se mohlo vzpomínat jako na velkou párty Tomáše Satoranského. Ale nebude. Řádění českého rozehrávače FC Barcelona ve třetím semifinále španělské basketbalové ligy na palubovce Laboral kutxa Vitoria překonal pivot domácích Joannis Burusis. Dovedl svůj tým k výhře 89:83 v prodloužení a snížení série na 1:2 na zápasy.
MK

Jde to vůbec reálně stihnout - stáhnout si lehce míč a ještě vystřelit a to vše za 0,9 sekundy?

0 0
možnosti
MK

Jde to vůbec reálně stihnout, když si lehce stáhne míč a ještě vystřelí a to vše za 0,9 sekundy?

0 0
možnosti
JK

J74a35k19u42b 33K45o30r84f

9. 6. 2016 9:28

Monstrchyba Tomice8-o Tohle přece nejde takhle "bránit".

Jsem proti němu zaujatej, nepopírám.

3 0
možnosti
JE

Já myslela, že Sergeje Bělova nikdo nepřekoná.

MC

Připojuji se. Poslední 4 minuty ještě byla remíz. Jsem zvědavej zda tomu vyrovná ten nechutak dnes. Těžko.