Diskuse k článku

Žabiny zapomněly útočit, Český pohár dostane zcela nového vítěze

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J22a55k92u64b 38Š68o59l81c

26. 2. 2018

Pro mě obě utkání překvapivá. Žabiny se dostávaly do formy a najednou nejsou schopné dát koš. Hradec před repre pauzou v krizi, Nymburk v pohodě a najednou vše jinak. Nymburk vyhraje, ale jak dopadne finále, to netuším.

0 0
 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

L27u70d97ě51k 60V69i69n28č

25. 2. 2018

Hodnocení pana trenéra Průši moc nerozumím. Žabiny nedaly ani 40 bodů. Že by to bylo agresivitou soupeře? Já to vidím v totálně neproduktivních cizinkách a nedávné reprezentantky. Nebo další varianta - velmi nešťastný zápas, který jednou za čas, maximálně jednou za 20 let přijde. Třetí variantu, kterou bych panu Průšovi nabídl je, že po výletu do Karlových Varů si to zopakovali tentokráte do středočeského Nymburku.

KP velmi kvalitní a koncentrovaný výkon všech hráček.

Tak NEKOLEKTIVNÍ výkon jako předvedl Nymburk jsem snad ještě neviděl. Asi by to chtělo přikoupit nějakou zahraniční hráčku.

To, že jedna z hráček v den jednoho z vrcholů sezóny absolvuje ještě jiné utkání je vrchol amatérizmu.

Hradec ukázal, že trenérka strčí do kapsy skautováním , přípravou, stanovenou taktikou a velmi kvalitním koučováním do kapsy nejednoho mužského kolegu (nebo spíš všechny).

Lvice? Výborně připravené, eliminovaly přednosti Nymburku a především bojovaly, praly se a ještě jednou bojovaly. Opakování matka moudrosti, tak zmíním, že systematický koučing slavil úspěch proti nekoncentrovanému managementu.

Těším se na zítřek. Kompletní lvice jsou v lepším rozpoložení, byť KP ušetřilo dost sil. (mohlo ještě více).

V "Utkání útěchy" bude kontrastovat rozložení realizačních týmů. Žabiny mají na dvě hráčky jednoho "dospěláka" u Nymburku tvoří realizační tým Poslední Mohykáni.

0 0
 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít
Více už toho není