Diskuze

Miami nasázelo stovku i do koše Clippers, Lakers spasil Blake

Také ve svém šestém utkání v úvodu sezony NBA nastříleli basketbalisté Miami minimálně 100 bodů a dál vylepšují klubový rekord. Ve čtvrtek obhájci titulu zdolali Los Angeles Clippers 102:97 a připsali si třetí vítězství za sebou.

A k tomu zariva koncovka zelenych hrdinu.

0 1
možnosti

A stejně by mě zajímalo, co se to dělo v San Antoniu. Warriors dostanou od soupeře 76 bodů a prohrají. To jsem si myslel, že prostě není možné. I bez Curryho. Nejlepší střelec Warriors Toney Douglas? Výborné vysvědčení obrany Spurs. Mimochodem, bodové příspěvky Tima Duncana v letošní sezóně 3, 0(nenastoupil), 24, 17, 17, 8. Hádejte, který zápas Spurs prohráli;-)

0 0
možnosti

tak to byl fakt hnus, já si myslím, že by nás přehrála snad i náhodně vybráná pětka fanoušků Bulls.

0 0
možnosti

To asi jo. To byla fakt neskutečná bída.

0 0
možnosti

Browne tahni do p*dele! s takovym tymem hrat takovy houby a prohravat o 16 ve Filadelfii !!! Po tom co se v prvni ctvrtce vedlo o 14..

1 0
možnosti

to uplne boli divat se na to, nulovy braneni, nulova ofenziva, Kyrie totalne mimo, silenost.. k zbliti :X

0 0
možnosti

J10a39n 42B63r52a37b11e90c

8. 11. 2013 16:25

Myslite, ze Bobcats doma porazi dost oslabeny Knicks?

0 0
možnosti

to teda nevím .... proč ne ? Ale Knicks budou asi dřít, ví že jsou ve velkých problémech

0 0
možnosti

Nemuze byt sladsi vyhra, nez tato. :-) Krasne Lakers. Dwight Who?

2 0
možnosti

J29i16ř31í 93O70p12ě86l37a

8. 11. 2013 10:05

Jak jsem toto vítězství Lakers přál ;-D a povedlo se ;-) ale Dwight nevypadal moc nadšeně :-P

1 0
možnosti

dvě Howardovy zahozené šestky minutu před koncem, nebo taky 5 ze 6 v posledních 3 minutách, a pak vítězná trojka Dwightovi do ksichtu. Fanoušci Lakers musejí být v sedmém nebi.