Diskuze

Boston posunul k výhře novic, James zažil trpkou premiéru a Harden měl den

Až prodloužení muselo rozhodnout o vítězství basketbalistů Bostonu nad Milwaukee v prvním duelu úvodního kola play off NBA. Na výsledku 113:107 se velkou měrou podílel čerstvě dvacetiletý Jayson Tatum, když proměnil klíčový nájezd a následně zasáhl včas v obraně. LeBron James poprvé v kariéře vstoupil do bojů o titul prohrou, jeho Cleveland doma nestačil na Indianu 80:98.

J41a54n 91B56r71a47b82e63c

16. 4. 2018 10:21

Korku, marně jsem hledal v diskuzi u daného článku nějakou tvoji reakci na Čohadarevič x Kučera.

Myslím si, že nebudu sám, koho zajímá tvůj názor:) Předem díky za odpověď:) i když očekávám něco ve stylu, že se nechceš (nemůžeš) vyjádřit:)

4 0
možnosti
DD

Viděl jsem jen highlighty, ale D.Rose začíná vypadat stále lépe. Snad mu v dalším zápase dá Thibs o pár minut navíc.

0 0
možnosti

No jsou to 4 dny, co proti Denveru vypadal strašidelně.

1 0
možnosti
JK

J22a11k33u72b 53K70o97r59f

16. 4. 2018 8:53

McMillan musel udělat s psychikou Pacers tuhle sezonu něco zázračnýho, protože v situaci na začítku 4. čtvrtiny, kdy se Cavs dotáhli na 7 bodů, by se loňští Pacers sesypali a prohráli by.

Cavs si podle mě celej zápas tak nějak říkali, že to bude v pohodě, že se to otočí, že loni jim dali 4:0, takže letos ani nepropotí triko. A najednou to bylo o 17 a 3 minuty do konce... No, dobře jim tak:-)

Nechápu, že se McMillan dokázal celej zápas koukat na Sabonise, hlavně po tom faulu na trojce na Lova bych ho posadil na konec lavičky a řekl mu, ať do konce zápasu sedí, mlčí a přemýšlí nad sebou. A on ho tam nechá, a Sabonis nakonec na konci jeden z hlavních důvodů, proč to Pacers udrželi.

Lance už je zase Lance, tohle se nejspíš nikdy nezmění. Ale v dalších zápasech bude muset hrát trochu kolektivně.

Suma sumárum, z výhry mám pochopitelně radost, ale obávám se že takovej výkon v dalších zápasech stačit nebude, protože takhle mizerně Cavs hrát (a hlavně střílet) nemůžou pořád.

3 0
možnosti
DD

To s tím Sabonisem jsem taky valil oči, ale od McMillana skvělý rozhodnutí. Pro mě zatím za očekáváním výkony Hooda a včera i Clarkson hrál dost zabržděně.

0 0
možnosti
LV

L75u87d20ě72k 19V41i44n50č

16. 4. 2018 7:35

Jamesovi se opravdu moc nedařilo:-P, dal jen triple double. K vítězství ani vyrovnanější partii to nevedlo, ale že by se mu nedařilo to je silný argument.

0 0
možnosti
PF

P18e56t96r 38F87e65i66g27l

16. 4. 2018 7:59

Pokud koukáš jen na čísla, tak asi dařilo, ale místy jeho herní projev byl dost znechucený...po ztrátě míče (ne jeho) se třeba ani nevracel...už jsem to psal několikrát...basket nejsou jen čísla...jsou věci, co se změřit nedají...