Program
Skupina B - Pardubice
Úterý 25. září: 17:00, Pardubice - Ústí n/L, 19:00, Komárno - Prievidza.
Středa 26. září: 17:00, Pardubice - Prievidza, 19:00, Ústí n/L - Komárno.
čtvrtek 27. září: 17:00, Ústí n/L - Prievidza, 19:00, Pardubice - Komárno.
Skupina C - Levice
Úterý 25. září: 17:00, Pezinok - Vyšehrad Praha, 19:15, Levice - Děčín.
Středa 26. září: 17:00, Děčín - Pezinok, 19:15, Levice - Vyšehrad Praha.
Čtvrtek 27. září: 17:00, Vyšehrad Praha - Děčín, 19:15, Levice - Pezinok.