- Napište nám
- Kontakty
- Reklama
- VOP
- Osobní údaje
- Nastavení soukromí
- Cookies
- AV služby
- Kariéra
- Předplatné MF DNES
VÝSLEDKOVÁ TABULE | ||
Neděle 6. června | ||
Pondělí |
Fotbal
TEPLICE - přátelské utkání
Česká republika - Estonsko 2:0
Podrobnosti
31. kolo ČFL
Karlovy Vary-Dvory - Chrudim 3:2
Varnsdorf - Sparta Krč 1:0
Semily - Letohrad 0:0
Hradec Králové B - Slavia Praha B odloženo
28. kolo MSFL
Dolní Benešov - Třinec 1:3
Uničov - Vítkovice B 3:1
Znojmo - Zlín B 1:2
Bystrc-Kniničky - Synot B 4:2
28. kolo divize A
Český Krumlov - Strakonice 2:5
Klatovy - Benešov 2:1
Kaplice - Tábor 0:0
28. kolo divize B
Cheb - Rakovník 1:0
Roudnice - Nový Bor 2:1
28. kolo divize C
Týniště nad Orlicí - Lokomotiva Praha 2:0
Čáslav - Jablonec B 2:1
Semice - Xaverov B 0:3
28. kolo divize D
Kyjov - Mutěnice 1:3
Jihlava B - Morkovice 3:0
Slavičín - Horka nad Moravou 3:1
Vyškov - Uherský Brod 5:1
Lipová - Brumov 6:1
Ždírec - Třebíč 1:0
28. kolo divize E
Kravaře - Opava B 1:2
Velké Losiny - Králová 0:0
Valašské Meziříčí - Orlová 3:1
Město Albrechtice - Český Těšín 1:1
Baník Albrechtice - Mokré Lazce 0:1
Přátelská utkání
PAŘÍŽ: Francie - Ukrajina 1:0
RIGA: Lotyšsko - Ázerbájdžán 2:2
KAISERSLAUTERN: Německo - Maďarsko 0:2
CURYCH: Švýcarsko - Lichtenštejnsko 1:0
Podrobnosti
Utkání jihoamerické kvalifikace o postup na MS
BUENOS AIRES - Argentina - Paraguay
BARRANQUILLA - Kolumbie - Uruguay
SANTIAGO - Chile - Brazílie
LIMA - Peru - Venezuela
QUITO - Ekvádor - Bolívie 3:2 (3:0)
Branky: 29. vlastní Soliz, 33. Delgado, 40. De la Cruz - 58. Gutierrez, 75. Castillo. Diváci: 40.000.
MLS
Chicago - D.C. United 3:0
MetroStars - Dallas 0:2
Los Angeles - Kansas City 1:2
Tenis
PAŘÍŽ - French Open, závěr mezinárodního mistrovství Francie
Muži
Dvouhra - finále:
Gaudio - Coria 0:6, 3:6, 6:4, 6:1 a 8:6
Ženy:
Čtyřhra - finále:
Ruanová-Pascualová,Suarezová(1-Šp./Arg.)-Kuzněcovová,Lichovcevová (2-Rus.) 6:0, 6:3
Junioři:
Dvouhra - finále:
Monfils (1-Fr.) - Kuznetsov (14-USA) 6:2, 6:2.
Juniorky:
Dvouhra - finále:
Karatančevová (1-Bul.) - Gojneaová (Rum.) 6:4, 6:0
Podrobnosti
PROSTĚJOV - Czech open, mezinárodní turnaj mužů (finále)
Muži:
Dvouhra - finále:
Štěpánek (3-ČR) - Tabara (ČR) 7:6 (7:5), 7:5
Podrobnosti
KARLOVY VARY - mezinárodního turnaj mužů Futures
Dvouhra - finále:
Dlouhý (2-ČR) - Mertl (5-ČR) 6:3, 6:3.
Házená
BRNO - odvetné utkání play off o postup na ME 2004 žen
Česko - Island 24:18 (11:6)
Podrobnosti
BRNO - odvetné utkání play off o postup na MS 2005 mužů
Česko - Portugalsko 33:25 (15:11)
Podrobnosti
Odvetná utkání play-off o postup na ME žen
Rumunsko - Nizozemsko 27:27 (15:16), první zápas 31:28, postoupilo Rumunsko Švédsko - Švýcarsko 32:22 (15:9), první zápas 23:23, postoupilo Švédsko
Slovinsko - Turecko 41:34 (22:17), první zápas 38:34, postoupilo Slovinsko
Odvetná utkání play-off o postup na MS mužů
Španělsko - Lotyšsko 34:24 (20:7), první zápas 36:23, postoupilo Španělsko
Švédsko - Polsko 34:29 (18:9), první zápas 25:19, postoupilo Švédsko
Maďarsko - Norsko 30:29 (16:19), první zápas 24:27, postoupilo Norsko
Srbsko a Černá Hora - Makedonie 37:29 (18:11), první zápas 22:21, postoupilo SČH
Volejbal
VILVOORDE - Kvalifikační turnaj žen o postup na ME
Česká republika - Srbsko a Černá Hora 0:3 (-13, -24, -17)
Podrobnosti
Bulharsko - Belgie 3:2 (19, -27, -16, 16, 12)
KARLOVAC - utkání Evropské ligy mužů
Chorvatsko - Česká republika 3:2 (20, 22, -18, -21, 12)
Podrobnosti
Utkání Evropské ligy mužů
1. skupina
Turecko - Rusko 2:3 (-19, 20, 24, -17, -9)
2. skupina
Německo - Slovensko 3:1 (14, -24, 20, 22)
Utkání Světové ligy mužů
Skupina A
Španělsko - Portugalsko 1:3 (24, -13, -18, -17)
Řecko - Brazílie 2:3 (21, -13, -19, 24, -9)
Skupina B
Japonsko - Polsko 2:3 (-21, 28, -32, 23, -7)
Bulharsko - Francie 3:0 (21, 23, 22)
Skupina C
Kuba - SČH 3:2 (20, -23, 21, -21, 16)
Itálie - Čína 3:1 (19, -26, 22, 20)
Podrobnosti
BRNO - Turnaj Českého poháru v plážovém volejbalu žen
Výsledky:
Finále:
Zemanová, Haragová - Krystová, Opravilová 2:0 (13, 16),
o 3. místo:
Pokorná, Paková - Holystová, Elblová 2:0 (16, 17)
Podrobnosti
OPAVA - Turnaj Českého poháru v plážovém volejbalu mužů
Finále:
John, Jan Beneš - Pavlas, Svoboda 2:1 (20, -16, 13)
o 3. místo:
Kuchta, Hanák - Fikar, Rotrekl 2:0 (18, 15)
Další pořadí:
5.-6.
Staněk, Muselík a Weiss, Klapal
7.-8.
Šimko, Koubek a Plaga, Smekal
Podrobnosti
ESPINHO - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu mužů
Finále:
Ricardo, Emanuel (Braz.) - Kjemperud, Hoidalen (Nor.) 2:0 (12, 20)
o 3. místo:
Benjamin, Marcio Araujo (Braz.) - Dieckmann, Reckermann (Něm.) 2:0 (16, 15)
semifinále:
Kjemperud, Hoidalen - Benjamin, Marcio Araujo 2:1 (13, -15, 11)
Ricardo, Emanuel - Dieckmann, Reckermann 2:0 (18, 16)
Podrobnosti
ÓSAKA - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu žen
Finále:
Beharová, Shelda (Braz.) - Cooková, Sandersonová (Austr.) 2:0 (12, 0)
o 3. místo:
Schnyderová-Benoitová, Kuhnová (Švýc.) - Sfyriová, Karadassiuová (Řec.) 2:0 (13, 14) semifinále:
Cooková, Sandersonová - Sfyriová, Karadassiuová 2:1 (-14, 20, 9)
Beharová, Shelda - Schnyderová-Benoitová, Kuhnová 2:0 (13, 11)
Podrobnosti
Hokej
NHL, finále - šestý zápas
Calgary - Tampa Bay 2:3 v prodl. (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0, 0:1)
Podrobnosti
Pozemní hokej
Výsledky:
Muži: Bohemians - Litice 4:2 (2:1)
Slavia B - Rakovník 1:2 (1:2)
Hostivař - Mnichovice 3:4 (2:2)
Hradec Králové - České Budějovice 4:0 (2:0)
Slavia A - Bohemians 2:1 (1:1)
Hradec Králové - Slavia B 3:4 (2:3)
Praga - Slavia A 0:3 (0:2).
Ženy:
Rakovník - Č. Budějovice 0:1 (0:0)
Slavia - Hostivař 3:1 (3:1)
Hradec Králové - Bohemians 4:1 (1:0)
Veslování
PRAHA - Primátorky, mezinárodní veslařské závody
Muži:
Skif (Jarní skulérský závod Rösslera-Ořovského): 1. Chalupa (Dukla Praha) 6:57,86, 2. M. Tichý (Slavia Praha) 7:31,10, 3. Zitta (Slavia) 7:33,00.
Osma (Primátorky): 1. Dukla/Slavia (Imre, Michálek, Doleček, Synek, Karas, Hanák, Kopřiva, Jirka, korm. Hejdušek) 5:18,53, 2. Avokádo (Čermanšencev, Jigulin, Kuleč, Litvinčev, Matvějev, Markelov, Okorokov, Voloděnkov, korm. Mitěnkov) 5:25,15, 3. ČVK
Praha/Bohemians/Beroun (Heřmánek, Belblík, Patera, Friedberger, Král, Tvardík, O. Straka, Procházka, korm. L. Tichý) 5:27,84.
Junioři:
Osma (O zlaté veslo hlavního města Prahy): 1. Dukla/Blesk/Smíchov/Brandýs nad Labem (M. Pleško, Prošvic, Harnisch, J. Pleško, Horváth, Bartůněk, Lůžek, Sojka, korm.
Zbrojka) 5:51,97, 2. ČVK Praha/LS Brno (Runkas, F. Kaplan, M. Kaplan, Š. Straka, Kilevník, Dušek, J. Kučera, Mičánek, korm. L. Tichý) 5:56,83, 3. Olomouc/ČVK Brno (Zavadil, Garaj, Ondrák, Řiháček, Gabryš, Šrámek, Štursa, Břinek, korm. Hronek) 6:04,43.
Ženy:
Skif (O stuhu Podolí): 1. Knapková (Slavia) 7:34,61, 2. Antošová (Slavia Děčín) 8:02,16, 3. Doubková (Smíchov) 8:11,75.
Osma: 1. Dukla/Blesk/Slavia (Neffeová, Migotová, Knapková, Struhová, Zedníková, Bruncvíková, Smejkalová, Topolánková, korm. Šebestiánová) 6:19,23, 2. ČVK Pardubice/Blesk/Ústí nad Labem (Kadavá, V. Kubrychtová, Bláhová, Handlovičová, Votavová, Baslová, Hříbalová, Janáková, korm. Šmejkalová) 6:40,07, 3. ČVK Praha/Beroun/Mělník/Ústí (Sehnoutová, Čechovská, Hejtíková, Friedbergerová, Křivská, Krejčová, Floriánová, Hrabánková, korm. Dvořáková) 6:41,60.
Podrobnosti
Plavání
PRAHA - Závod Českého poháru v plavání
Výsledky:
Muži:
100 m v. zp.: 1. Mankoč (Slovin.) 50,42
400 m v. zp.: 1. Nesiba (Znojmo) 4:04,98
100 m prsa: 1. Markič (Slovin.) 1:03,59
100 m mot.: 1. Vaiitkaitis (Lit.) 55,55
200 m pol. záv.: 1. Kužvard (Olymp) 2:06,79
4x200 m v. zp.: 1. ČR (Svoboda, Rubáček, Horký, Škacha) 7:28,18 - český rekord.
Ženy:
100 m v. zp.: 1. Myšková (Hradec Král.) 55,99 - český rekord
400 m v. zp.: 1. Pechanová (Kometa) 4:19,51
200 m prsa: 1. Paloušková (Mohelnice) 2:34,78
100 m znak: 1. Nývltová (Jihlava) 1:07,11
200 m pol. záv.: 1. Vlasáková (Bohemians) 2:24,47
4x200 m v. zp.: 1. Bohemians (Vlasáková, Kaplanová, Zadražilová, Falářová) 8:59,94.
CANET (Francie) - Závody série Mare Nostrum v plavání
Výsledky:
Muži:
50 m v. zp.: 1. Maitre (Fr.) a Volynec (Ukr.) oba 22,71
200 m v. zp.: 1. Say (Kan.) 1:48,67
800 m v. zp.: 1. Coman (Rum.) 8:00,88
100 m prsa: 1. Lisogor (Ukr.) 1:01,55
200 m znak: 1. Florea (Rum.) 1:58,37
100 m mot.: 1. Serdinov (Ukr.) 52,47
200 m pol. záv.: 1. Salatta (Braz.) 2:03,96.
Ženy:
50 m v. zp.: 1. Lentonová (Austr.) 25,18
200 m v. zp.: 1. Potecová (Rum.) 1:59,80
400 m v. zp.: 1. Potecová 4:09,60
100 m prsa: 1. Jonesová (Austr.) 1:07,89
200 m znak: 1. Komarovová (Rus.) 2:11,35
100 m mot.: 1. Popčanková (Běl.) 58,98
200 m pol. záv.: 1. Kločkovová (Ukr.) 2:14,67.
Dostihy
PRAHA - Velká červnová cena, dostihový závod pro tříleté koně
Velká červnová cena (2226 m, 170.000 korun): 1. Torlus (ž. R. Koplík, tr. Z. Koplík, maj. KVM Consult), 2. Mainly Monroe, 3. Lakonica. Výrok: 2 1/4 - 1 - hlava. Čas: 2:26,48.
Rámcové dostihy:
I. Beauchamp (žk. Pavlíček)-Výraz-Flame Blood,
II. Barborka (ž. Minařík)-Draploy-Valunka,
III. Marketar (am. Vítová)-Oněgin-Valango,
IV. Aromatik (Miličková)-Radoslava-Lycum,
V. Cearita (ž. Rája)-Portage-Magic Memories,
VI. Molekul (ž. Chaloupka)-Honey Day-Varon,
VII. Levantin (ž. Šindar)-Kerlow-Mohamed.
Motorismus
Motoristické výsledky najdete ZDE
Cyklistika
MEGEVE (Francie) - Dauphiné Libéré, etapový závod
Výsledky - prolog (5,4 km): 1. Mayo (Šp.) 7:51,99, 2. Hamilton -0,72, 3. 3. Armstrong
(oba USA) -1,41, 4. Pereiro (Šp.) -2,49, 5. Rogers (Austr.) - 5,85, 6. Sevilla (Šp.) -5,93.
ABADIŇO - Euskal Bizikleta, etapový závod
závěrečná 5. etapa: Abadiňo - Arrate (132,2 km)
EIBAR (Španělsko) - pětidenní cyklistický závod Bicicleta Vasca
Výsledky - 5. etapa (132,2 km):
1. Laiseka 3:47,34, 2. Perdiguero (oba Šp.), 3. Piepoli (It.), 4. Heras všichni -22, 5. Del Olmo -40, 6. Sanchez (všichni Šp.) -48, ...Andrle (ČR) nedokončil.
Konečné pořadí:
1. Heras 18:07,31, 2. Laiseka -1:24, 3. Sanchez -1:36, 4. Gil -1:40, 5. Zubeldia (všichni Šp.) -1:47, 6. Del Olmo -1:54.
CHEMNITZ - Kolem Německa, etapový závod
Výsledky - 7. etapa (170 km):
1. Boonen (Belg.) 3:53:37, 2. Hondo, 3. Siedler (oba Něm.), 4. Guidi, 5. Marinangeli (oba It.), 6. Sentjens (Niz.), ...30. Kejval, 45. Trkal, 46. Hruška, 81. Váňa všichni stejný čas, 108. Tesař (všichni ČR) -5:30.
Konečné pořadí:
1. Sinkewitz 26:17:12, 2. Voigt (oba Něm.) -18, 3. Hruška (ČR) -23, 4. De Galdeano -28, 5. Mancebo (oba Šp.) -54, 6. Klöden (Něm.) -57, 7. Ullrich (Něm.) -59, ...70. Kejval -42:20, 91. Trkal -52:08, 101. Váňa -53:32, 108. Tesař (všichni ČR) -1:04:21.
FORT WILLIAM (Velká Británie) - Závody SP horských kol v cross country
Cross country:
Muži: 1. Sauser (Švýc.) 1:59:32, 2. Paulissen -1:24, 3. Meirhaeghe (oba Belg.) -2:33, ...Kulhavý (ČR) nedokončil.
Stav SP (po třech závodech): 1. Paulissen 650 b., 2. Sauser 580, 3. Meirhaeghe 570, ...32. Kořínek 109, 53. Spěšný 58, 62. Kulhavý 44, 87. Boudný 27, 109. Elsnic (všichni ČR) 9.
Ženy: 1. Dahleová (Nor.) 1:51:46, 2. Premontová -1:46, 3. Bisarová (obě Kan.) -3:11.
Stav SP (po třech závodech): 1. Dahleová 750, 2. Kalentěvová (Rus.) 401, 3. Sydorová (Kan.) 380, ...70. Chmurová (ČR) 28.
Fourcross:
Muži: 1. Tschugg (Něm.), 2. Hill (Austr.), 3. Saladini (Fr.), ...7. Tatarkovič, 10. Tamme, 15. Prokop, 48. Maroši (všichni ČR).
Ženy: 1. Chaussonová (Fr.), 2. Llanesová (USA), 3. Jonnierová (Fr.).
KLADNO - Lidice 2004, cyklistický etapový závod
závěrečná 3. etapa: Příbramská (09:15, Kladno - Příbram, 176,1 km)
VIMPERK - závod horských kol ze série Kolo pro život.
Výsledky (55 km):
Muži: 1. Spěšný (Rubena Merida) 2:00:30, 2. Talavašek -3, 3. Tvrdík (oba ČS MTB) -23.
Ženy: 1. Huříková (ČS MTB) 2:19:16, 2. Jedličková (Anlen Kenda) -31:01, 3. Kafková (Řevnice) -43:52.
PŘÍBRAM - cyklistický závod Lidice 2004
Výsledky:
2. etapa (137,6 km): 1. Mareš 3:27:25, 2. Vrána (oba PSK Whirlpool) stejný čas, 3. Ježek (Author Praha) -1:29, 4. Blahut (Favorit) -1:35, 5. Krotký (Mix Morava), 6. Vodehnal (CK Brno) oba -1:54.
3. etapa (176 km): 1. Mareš 4:45:40, 2. Hrazdíra (Dukla Brno) stejný čas, 3. Vrána, 4. Ježek (Author Praha) oba -2, 5. Štybar (Plzeň), 6. Slobodník (CK Brno) oba -1:35.
Konečné pořadí: 1. Vrána 12:12:06, 2. Mareš -5, 3. Ježek - 2:15, 4. Blahut -3:05, 5. Krotký -3:31, 6. Vodehnal -4:27.
Družstva: 1. CK Brno 37:00:11, 2. Favorit -4:29, 3. Jižní Čechy -27:38.
Triatlon
PRAHA - pátý závod série E.ON Czech Xterra tour
Výsledky:
Muži: 1. Žilák (Cyklomax/Rock Machine Hradec Králové) 1:48:37, 2. Hertl (Skalica, Slovensko) -4:31, 3. Jiránek (Polar team Mladá Boleslav) -5:01, 4. Kučera (Atex Tufo Brno) -7:42, 5. Michal (IVT Cyklo Domanín) -8:07, 6. Jindra (Labe tri klub) -11:08, 7. Roušavý (Cyklomax/Rock Machine) -12:09, 8. Vejvoda (Toyota Nescar Liberec) -15:31.
Ženy: 1. Skalníková (MTB Sport Bečvář) 2:19:47, 2. Bezdíčková (Triangle team Brno) -2:43, 3. Pánková (Russell Athletic team 007) -13:40.
Podrobnosti
Basketbal
ATÉNY - Předolympijský turnaj žen
Česká republika - Řecko 66:58 (18:10, 37:27, 48:46)
WNBA:
Houston - Los Angeles 75:71
Minnesota - Phoenix 76:68
Indiana - Charlotte 70:57
San Antonio - New York 57:62
Sacramento - Seattle 63:65.
Kanoistika
PRAHA - sobotní závod Světového poháru
Výsledky:
Světový pohár - 350 m:
1. Nedělní svět KVAS Dragons (ČR), 2. Dragon Fly Berlín (Něm.), 3. Nymburk.
2000 m:
1. Nedělní svět KVAS Dragons (ČR), 2. Nymburk, 3. Wannsea Dragons (Něm.)
SKOPJE - Závěr ME ve vodním slalomu
Muži:
K1: 1. Billaut (Fr.) 190,34 (0 tr. sekund), 2. Rothenmund (Švýc.) 191,66 (2), 3. Molmenti (It.) 192,16 (2), 4. Cibák (SR) 192,79 (0), 5. Walsh (Brit.) 193,17 (0), 6. Polaczyk (Pol.)
193,57 (2), ...9. Pišvejc 196,25 (6); v semifinále 12. Kubričan
97,18 (0), 15. T. Kobes (všichni ČR) 97,67 (0).
C1: 1. Indruch (ČR) 200,82 (2), 2. Bieryt (Pol.) 200,92 (0), 3. Bettge (Něm.) 201,43 (0), 4. Lalliet (Fr.) 202,14 (0), 5. Supowicz (Pol.) 202,62 (0), 6. Minčík (SR) 203,11 (0); v
semifinále 16. Pinkava 103,80 (2), 20. Mašek (oba ČR) 105,3 (4).
C2: 1. Volf, Štěpánek (ČR) 207,34 (0), 2. Braud, Forgit (Fr.) 210,17 (0), 3. L. Škantár, P. Škantár 212,37 (0), 4. L. Šoška, P. Šoška 212,69 (2), 5. Kubáň, Olejník (všichni SR) 214,66 (4), 6. J. Gaspard, R. Gaspard (Fr.) 216,85 (4), 7. Pospíšil, Pollert 218,26 (4), ...10. Jiras, Máder (všichni ČR) 222,97 (10).
Ženy:
K1: 1. Kaliská (SR) 209,40 (0), 2. Apelová (Něm.) 212,70 (0), 3. Pavelková 213,76 (2), 4. Sadilová (obě ČR) 214,75 (0), 5. Stofelová-Kurtová (Švýc.) 215,49 (0), 6. Stacherová (SR) 215,59 (0), ...8. Řihošková (ČR) 217,88 (0).
Florbal
OSTRAVA - mezinárodní turnaj Fat Pipe Cup 2004
Výsledek - finále:
FBC Pepino Ostrava - 1. SC SSK Vítkovice 3:2 po samostatných nájezdech.
Konečné pořadí:
1. FBC Pepino Ostrava, 2. Vítkovice, 3. Sparta Praha a Szarotka Nowy Targ (Pol.)
Atletika
ARLES - Mezinárodní mítink IAAF ve vícebojích
Ženy - sedmiboj:
1. Collonvilléová (Fr.) 6260 (100 m př.: 13,66 - výška: 188 - koule: 11,97 - 200 m: 24,68 - dálka: 621 - oštěp: 45,42 - 800 m: 2:15,09), 2. Dobryňská (Ukr.) 6183, 3. Hejnová (ČR) 6174 (13,17 - 173 - 12,39 - 24,56 - 610 - 47,90 - 2:16,62)
Muži - desetiboj:
1. Hernu (Fr.) 8122, 2. Moore (USA) 8085, 3. Rahnu (Est.) 8062, ...Ryba (ČR) nedokončil.
Podrobnosti
PRAHA - Nike Women's run, největší závod ryze pro ženy a dívky v republice
Výsledky:
1. Kamínková 16:01, 2. Frintová 16:03, 3. Klimešová 16:17
Moderní gymnastika
KYJEV - Závěr ME
Výsledky:
Čtyřboj: 1. Kabajevová (Rus.) 106,625 b., 2. Bessonovová (Ukr.) 104,425, 3. Čaščinová (Rus.) 101,775, 4. Godunková (Ukr.) 100,200, 5. Žukovová (Běl.) 97,600, 6. Andriolaová (Řec.) 95,500, ...19. Červenková 81,000, 25. Kopáčová (obě ČR) 74,125.
Baseball
MLB
Americká liga:
New York Yankees - Texas 1:8
Minnesota - Detroit 0:6
Kansas City - Boston 4:8
Oakland - Toronto 4:0
Seattle - Chicago White Sox 4:2
Anaheim - Cleveland 2:3
Baltimore - Tampa Bay odloženo
Národní liga:
Chicago Cubs - Pittsburgh 6:1
New York Mets - Florida 6:7
Cincinnati - Montreal 6:3 (v 10. směně)
Atlanta - Philadelphia 3:5
St. Louis - Houston 10:4
Colorado - San Francisco 11:2
San Diego - Milwaukee 4:0
Arizona - Los Angeles 3:10