- Napište nám
- Kontakty
- Reklama
- VOP
- Osobní údaje
- Nastavení soukromí
- Cookies
- AV služby
- Kariéra
- Předplatné MF DNES
Fotbal
23. kola první fotbalové ligy
Opava - Olomouc 1:1 (0:1)
Blšany - Jablonec 1:1 (1:0)
Staré Město - Slavia 1:3 (1:1)
Brno - Teplice 2:1 (1:0)
Příbram - Hradec Králové 0:0
Sparta - Drnovice 3:0 (1:0)
Podrobnosti
19. kolo druhé fotbalové ligy
Xaverov Horní Počernice - Chomutov 2:1 (1:1)
Zlín - Jihlava 3:2 (2:1)
Ratíškovice - Neratovice 1:0 (1:0)
Vítkovice - Most 2:2 (2:0)
HFK Olomouc - Pardubice 2:0 (1:0)
Podrobnosti
Výsledky zahraničních fotbalových soutěží čtěte ZDE
19. kolo ČFL
Kladno - Varnsdorf 3:1 (1:0), Střížkov - Čelákovice 2:0 (2:0), Chrudim - Semice 2:1 (1:0), Č. Budějovice B - Sparta B 0:2 (0:1), Milín - Slavia B 2:0 (1:0).
17. kolo MSFL
Synot B - Zábřeh 0:1 (0:1), Dolní Benešov - Kroměříž 1:1 (1:1), Uničov - Dolní Kounice 1:1 (0:0), Vratimov - Karviná 2:1 (1:0), SA Brno B - Frýdek-Místek 1:0 (0:0), Kunovice - Ostrava B 2:1 (1:0), Poštorná - Bystřice p. H. 3:0 (1:0).
17. kolo divize A
US Praha - Třeboň 1:0 (0:0), Vejprnice - Písek 1:1 (1:0), Tachov - Kaplice 2:3 (1:0) Utkání Sezimovo Ústí - Chlumčany bylo odloženo pro nezpůsobilý terén.
17. kolo divize B
Sibřina - Neštěmice 1:0 (0:0), Litvínov - Smíchov 1:0 (1:0), Libiš - Litoměřice 2:0 (0:0), Kralupy - Štětí 0:3 (0:0).
17. kolo divize C
Choceň - Letohrad 1:2 (0:1), Český Brod - Olympia Hradec Králové 3:0 (1:0), Náchod/Deštné - Viktoria Žižkov B odloženo na 2. dubna.
17. kolo divize D
Napajedla - Třebíč 0:0, Hulín - Slušovice 1:1 (1:0).
17. kolo divize E
Horka n. M. - Valašské Meziříčí 1:0 (1:0), Dětmarovice - Bílovec 4:1 (3:0), SK Hranice - Refotal Albrechtice 2:0 (1:0), Nový Jičín - Dukla Hranice 2:0 (1:0), Město Albrechtice - Český Těšín odloženo.
Hokej
První utkání baráže o hokejovou extraligu:
Kladno - Liberec 1:4
Podrobnosti
NHL: NY Rangers - Atlanta 2:5, Tampa Bay - Montreal 3:3, St. Louis - Anaheim 3:2, Dallas - Phoenix 4:3.
Podrobnosti
CELJE, MARIBOR - MS hráčů do 18 let, I. divize
Skupina A
Kazachstán - Itálie 6:1 (4:1, 0:0:, 2:0)
Skupina B
Lotyšsko - Dánsko 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Japonsko - Slovinsko 4:4 (2:1,0:1, 2:2)
BRIANCON - MS hráčů do 18 let, II. divize
Skupina A
Velká Británie - Chorvatsko 8:1(4:1, 2:0, 2:0)
Francie - Rumunsko 20:0 (4:0, 9:0, 7:0)
Skupina B
Polsko - Nizozemsko 9:1 (3:0, 2:1, 4:0)
Estonsko - Maďarsko 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Finská liga - Čtvrtfinále play off, 3. zápasy:
Hämeenlinna - Ilves Tampere 5:1 (za domácí Vůjtek 1+2, Kucharčík 1+1, Nedvěd 1+0), konečný stav série 3:0; Tappara Tampere - Blues Espoo 3:1 (za hosty Čaloun 0+1), konečný stav série 3:0; Jokerit Helsinky - Kärpät Oulu 3:0 (Machulda 1+0, Rosa 0+1), stav série 2:1 ; TPS Turku - Pelicans Lahti 3:2 v prodl., stav série 2:1.
Podrobnosti
Slovenská liga - semifinále
Slovan Bratislava - Košice 4:3 v prodl. (1:0, 2:2, 0:1 - 1:0)
Branky: 6. Hudec, 24. Pavličko, 39. Kapuš, 68. Halaj - 24. Kroták, 39. Ihnačák, 59. Kledrowetz. Rozhodčí: D. Konc - Lokšík, M. Novák. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 5600. Stav série: 3:2.
Podrobnosti
Krasobruslení
MS v Naganu
Ženy - konečné pořadí: 1. Slucká (Rus.) 2,0 b., 2. Kwanová (USA) 4,2, 3. Suguriová (Jap.) 5,0, 4. Cohenová (USA) 7,8, 5. Ondaová (Jap.) 8,6, 6. Ljašenková (Ukr.) 11,2, ...13. Babiaková (SR) 22,8.
Podrobnosti
Atletika
PRAHA - Pražský půlmaraton
Muži: 1. Cheruiyot 1:02:15, 2. E. Lagat 1:02:20, 3. Bor 1:02:30, 4. J. K. Cheromei (všichni Keňa) 1:02:59, 5. Ngadi Laboa (Tanz.) 1:04:02, 6. Faschingbauer (ČR) 1:04:26, 7. Przybyla 1:04:33, 8. Dobrzynski 1:04:45, 9. Osman (všichni Pol.) 1:06:43,
10. Sagi (Maď.) 1:06:44, ...15. Losman 1:08:35, 16. Petr Klimeš 1:08:46, 20. Pavel Klimeš (všichni ČR) 1:10:08.
Ženy: 1. Marconiová (It.) 1:12:06, 2. Syreková (Pol.) 1:14:45, 3. Klimešová (ČR) 1:15:01, 4. Nikielová 1:15:10, 5. Zatorská (obě Pol.) 1:15:59, 6. Janečková (SR) 1:16:23, 7. Biolková 1:16:55, ...10. Haroková (obě ČR) 1:22:59.
Podrobnosti
DUBLIN (Irsko) - MS v krosu
Muži (4,2 km): 1. Bekele (Et.) 12:11 min., 2. L. Kipkosgei (Keňa) 12:18, 3. Mekonnen (Et.) 12:20, 4. S. Kipketer (Keňa) 12:26, 5. Mottram (Austr.) 12:27, 6. Nyamu (Keňa) 12:30. Družstva: 1. Keňa 20 bodů, 2. Etiopie 32, 3. Španělsko 57.
Ženy (8 km): 1. Radcliffeová (Brit.) 26:55, 2. Drossinová 27:04, 3. De Reucková (obě USA) 27:17, 4. Jamanakaová (Jap.) 27:19, 5. Kumaová 27:19, 6. Denbobaová (obě Et.) 27:21. Družstva: 1. Etiopie 28, 2. USA 38, 3. Keňa 41.
Juniorky (6,2 km): 1. Kibiwotová (Keňa) 20:13, 2. Dibabaová (Et.) 20:14, 3. Cheruiyotová (Keňa) 20:22. Družstva: 1. Keňa 13, 2. Etiopie 24, 3. Japonsko 63.
Podrobnosti
DUDINCE - Mezinárodní chodecký závod na 50 km
Muži (50 km): 1. Korčok (AŠK Banská Bystrica) 3:52:49, 2. Rakovič (Jug.) 3:56:01, 3. Czukor (Maď.) 3:58:49, 4. Janek (Hi- Tec Banská Bystrica) 4:01:01, 5. Tóth (Maď.) 4:01:12, 6. Costin (Ir.) 4:06:21, ... 9. Simon (ČR) 4:24:50.
20 km: 1. Holuša (ČR) 1:25:52, 2. Domian 1:34:53, 3. Sisa 1:38:29, 4. Major (všichni Maď.) 1:44:51.
Ženy: 1. Zozulajová (Ukr.) 1:39:41, 2. Blažeková 1:44:43, 3. Novotná (obě SR) 1:51:58.
Junioři: 1. Tóth (SR) 1:32:24, ... 6. Chaloupka (ČR) 1:43:23.
Podrobnosti
Motorismus
LLORET DE MAR (Španělsko) - Katalánská rallye
MS v automobilových soutěžích
Výsledky po 10. RZ:
1. Panizzi 2:06:36.0, 2. Burns, oba Peugeot 206 WRC -31.9, 3. Bugalski -58.1, 4. Loeb, oba Citroen Xsara WRC -1:18.8, 5. Grönholm, Peugeot 206 WRC -1:35.4, 6. Solberg, Subaru Impreza WRC -1:47.8... 10. Gardemeister -3:47.9, 18. Eriksson, oba Škoda Octavia WRC - 10:19.3.
Podrobnosti
Házená
31. kolo Interligy mužů
17:00, CAC Praha - ŠKP Sečovce 24:23 (13:12)
Frýdek-Místek - Topvar Topoľčany 33:19 (18:10)
Baník Karviná - Štart Nové Zámky 33:21 (15:8)
MHK Košice - HC Zubří 35:30 (17:14)
ŠKP Bratislava - HSC Plzeň 25:26 (11:12)
Považská Bystrica - Dukla Praha 36:27 (18:12)
Podrobnosti
Druhá čtvrtfinálová utkání play off první ligy mužů
KH Kopřivnice - Házená Brno 24:19 (10:8)
Jičín - Ostrava 31:27 (17:10)
Třeboň - Kostelec na Hané 23:29 (15:13)
Cement Hranice - TJ Rožnov 26:19 (13:10)
Podrobnosti
Utkání 7. kola nadstavby extraligy žen
Skupina o 1. - 6. místo:
Slavia Praha - Novesta Zlín 18:32 (9:21)
Olomouc - Kunovice 30:23 (13:8)
Podrobnosti
Basketbal
Utkání 5. kola nadstavby první ligy basketbalistů
Skupina A1
Nymburk - Mlékárna Kunín 98:75 (27:26, 55:47, 81:61)
Opava - Houseři TE Brno 101:79 (29:28, 50:41, 81:58)
Sparta Praha - USK Praha 75:59 (19:16, 39:35, 53:46)
Skupina A2
Ústí n/L - Pardubice 93:86
Vyšehrad - Ostrava 59:82
Brno - Děčín 93:84.
Podrobnosti
Druhá čtvrtfinálová utkání play off první ligy žen
USK Praha - Přerov,
Hradec Králové - Strakonice 67:77 (14:16, 38:45, 56:63)
Podrobnosti
NBA: Boston - Philadelphia 91:96, Cleveland - Toronto 80:94, Miami - Indiana 94:104, New Jersey - Milwaukee 108:84, Orlando - Charlotte 92:106, Chicago - Portland 93:109, Seattle - Houston 112:82, LA Lakers - Detroit 94:82.
Podrobnosti
Snowboarding
ŠPINDLERŮV MLÝN (okres Trutnov) - Finále Českého poháru ve snowboardingu
Muži - finále: 1. Mat. Ligocki, 2. R. Skarbek-Malczewski (oba Pol.), 3. Ligda (SR), 4. Mich. Ligocki (Pol.), o 5. - 8. místo: 5. Chlíbek, 6. Zelinka, 7. Dan. Krejbich
(všichni ČR), 8. Mach (SR).
Ženy - finále: 1. Tomčíková (ČR), 2. Machová, 3. Kupcová (obě SR), 4. Matějů (ČR),
o 5. - 8. místo: 5. Krejčová, 6. Veverková, 7. Houbová (všechny ČR), 8. Dzurná (SR).
Junioři - finále: 1. Mich. Ligocki, 2. Zvarík, 3. Ligda, 4. Mach (všichni SR),
o 5. - 8. místo: 5. Zelinka, 6. Světlý, 7. Havlík, 8. Šimůnek (všichni ČR).
Juniorky - finále: 1. Krejčová, 2. Horáková, 3. Veverková (všechny ČR), 4. Kupcová.
Podrobnosti
TANDADALEN (Švédsko) - Finále SP ve snowboardingu - snowboardcross:
Muži: 1. Anderson (Kan.), 2. Koller (Rak.), 3. Sachot (Fr.).
Konečné pořadí disciplíny: 1. Anderson 4700 bodů, 2. Neilson (Kan.) 4090, 3. Mermoz (Fr.) 3510.
Konečné pořadí SP: 1. Anderson 792 bodů, 2. Bozzetto 719, 3. Huet (oba Fr.) 622,
4. Košir (Slovin.) 578, 5. Steggall (Austr.) 452, 6. Bourgault (Fr.) 447.
Ženy: 1. Kringsová (Rak.), 2. Pomagalská, 3. Rubyová (obě Fr.).
Konečné pořadí disciplíny: 1. Kringsová 4130, 2. Laissiusová (Fr.) 4110, 3. Fingerlosová (Rak.) 3820.
Konečné pořadí SP: 1. Rubyová 999, 2. Kringsová 655, 3. Güntherová (Rak.) 591,
4. Pomagalská 563, 5. Fingerlosová 555, 6. C. Rieglerová 542.
Podrobnosti
Tenis
MIAMI - turnaj mužů (Masters Series) a žen
Muži
Dvouhra - 2. kolo: Agassi (9-USA) - Rusedski (Brit.) 6:3, 6:1, Escudé (24-Fr.) - Meligeni (Braz.) 6:4, 6:4, Coria (Arg.) - A. Costa (25-Šp.) 6:2, 6:3, Hewitt (1-Austr.) - Srichaphan (Thaj.) 7:6 (7:3), 7:5, Federer (12-Švýc.) - Morrison (USA) 6:1, 7:6 (8:6), Horna (Peru) - Schalken (28-Niz.) 7:5, 7:5, Novák (13-ČR) - Hipfl (Rak.) 7:5, 6:4, Henman (5-Brit.) - Burgsmüller (Něm.) 6:1, 1:6, 6:3, Rios (Chile) - Fish (USA) 6:2, 6:4, Gambill (USA) - Sa (Braz.) 7:5, 6:3, Mantilla (32-Šp.) - Montanes (Šp.) 6:2, 6:3, Calleri (Arg.) - El Aynaoui (19-Mar.) 7:5, 6:1, Pavel (26-Rum.) - Björkman (Švéd.) 7:6 (7:4), 4:6, 6:4.
Ženy
Dvouhra - 2. kolo: Dokičová (7-Jug.) - Weingärtnerová (Něm.) 6:3, 6:2, Coetzerová (14-JAR) - Leonová-Garciaová (Šp.) 6:3, 6:4, Farinaová-Eliaová (9-It.) - Lichovcevová (Rus.) 6:1, 6:4, Tanasugarnová (18-Thaj.) - Marrerová (Šp.) 6:4, 6:1, Pišniková (Slovin.) - Schiavoneová (22-It.) 6:4, 6:1, Capriatiová (1-USA) - Daniiliduová (Řec.) 6:0, 6:3, Smašnovová (Izr.) - Heninová (6-Bel.) 6:7 (6:8), 6:3, 6:4, Suarezová (Arg.) - Grandeová (25-It.) 6:3, 6:3, Srebotniková (Slovin.) - Torrensová-Valerová (29-Šp.) 7:5, 6:4, Tuljaganovová (15-Uzb.) - Müllerová (Něm.) 6:3, 6:2, Rittnerová (Něm.) -
Montoliová (21-Šp.) 6:7 (4:7), 6:2, 7:6 (7:4), Blacková (Zim.) - Hantuchová (13-SR) 4:6, 6:4, 6:2, Panovová (28-Rus.) - Mikaelianová (Švýc.) 2:6, 6:1, 7:5, Raymondová (17- USA) - Prakusyaová (Indon.) 6:2, 6:4, V. Williamsová (2-USA) - Dyrbergová (Dán.) 4:6, 6:2, 6:1, Diazová-Olivaová (Arg.) - Nagyová (27-SR) 6:3, 6:3, Reevesová
(USA) - Schnyderová (30-Švýc.) 6:4, 6:0, Schettová (19-Rak.) - Dulková (Arg.) 6:1, 6:2, Dementěvová (12-Rus.) - Gagliardiová (Švýc.) 6:0, 6:4, Myskinová (Rus.) - Arnová (Něm.) 3:6, 6:2, 6:2.
Sportovní střelba
SOLUŇ (Řecko) - ME ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní
Muži:
Vzduchová pistole, 60 ran: 1. Něstrujev (Rus.) 684,6 bodu (584+100,6), 2. Dumoulin (Fr.) 683,5 (584+99,5), 3. Karacs (Maď.) 683,3 (582+101,3), ...9. Tenk (ČR) 580.
Družstva: 1. Rusko 1742, 2. Ukrajina 1738, 3. Bulharsko 1732.
Junioři:
Běžící terč, mix 20+20 ran: 1. Caknakis (ČR) 378, 2.
Chrystěnko (Ukr.) 375, 3. Bolík 372, ...7. Jonáš (oba ČR) 369.
Družstva: 1. ČR (Caknakis, Bolík, Jonáš) 1119, 2. Ukrajina
1113, 3. Německo 1105.
Ženy:
Vzduchová puška, 40 ran: 1. Pfeilschifterová 502,7 (398+104,7), 2. Bühlmannová (obě Něm.) 499,1 (397+102,1), 3. Galkinová (Rus.) 498,9 (396+102,9), ...59. Šimková (ČR) 382. Družstva: 1. Rusko 1183, 2. Švýcarsko 1182, 3. Německo 1178.
Podrobnosti
Volejbal
První semifinálová utkání play off extraligy žen
17:00, Olymp Praha - TU Liberec 3:0 (19, 21, 14)
KP Brno - Lapos Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (22, 17, 20)
První utkání o udržení
17:00, Slavia Praha - Sokol Frýdek-Místek 2:3 (-18, -23, 32, 24, -26)
NH Ostrava - UP Olomouc 1:3 (-23, -20, 21, -18)
Podrobnosti
OPOLE (Polsko) - Finálový turnaj Ligy mistrů volejbalistů
17:00, Lube Banca Macerata (It.) - Iraklis Soluň (Řec.)
20:00, Mostostal Kedzierzyn (Pol.) - Olympiakos Pireus (Řec.)
Klasické lyžování
HARRACHOV (okres Semily) - Mistrovství ČR v severské kombinaci
1. Churavý 42:40,6 min., 2. Šmejc -1:22,4, 3. Máka -1:44,2, 4. Chlum -2:24,1, 5. Slavík -4:31,0, 6. Břečka (všichni Dukla Liberec) -5:15,0.
LILLEHAMMER (Norsko) - Závěrečné závody SP v běhu na lyžích
Výsledky - 58 km:
Muži: 1. Alsgaard 2:24:08 hod., 2. Aukland -37 s, 3. Estil - 39, 4. Hjelmeset -1:46, 5. Skorstad (všichni Nor.) -1:49, 6. Schlütter (Něm.) -3:33, 7. Piller-Cottrer (It.) -4:06, 8. Elofsson (Švéd.) -4:08, 9. Jevne (Nor.) -4:10, 10. Filbrich (Něm.) -4:17, ...25. Bauer (ČR) -8:47.
Konečné pořadí SP: 1. Elofsson 780 bodů, 2. Alsgaard 777, 3. Aukland 545, 4. Skjeldal 518, 5. Estil (oba Nor.) 404, 6. Mae (Est.) 401, 7. Zorzi (It.) 327, 8. Mühlegg (Šp.) 322, 9. Svartedal (Nor.) 315, 10. Jevne 307, 11. Bauer 303, ...41. Koukal
(ČR) 124.
Ženy: 1. Moenová 2:43:39, 2. Skofterudová (obě Nor.) -31, 3. Henkelová (Něm.) -32, 4. Belmondová -1:13, 5. Paruzziová (obě It.) -1:34, 6. Salonenová (Fin.) -1:36, 7. Savjalovová (Rus.) - 1:46, 8. Pedersenová (Nor.) -2:59, 9. Ševčenková (Ukr.) -3:40, 10. Varisová (Fin.) -4:57, ...27. Rajdlová (ČR) -13:25.
Konečné pořadí SP: 1. Skariová (Nor.) 767, 2. Neumannová (ČR) 752, 3. Belmondová 732, 4. Kristina Šmigunová (Est.) 648, 5. Čepalovová (Rus.) 597, 6. Pedersenová 537, 7. Danilovová (Rus.) 462, 8. Paruzziová 458, 9. Moenová 435, 10. Valbusaová (It.) 375, ...78. Rajdlová 12, 93. Balatková (ČR) 4.
Podrobnosti
PLANICA - závěrečné závody SP ve skocích na lyžích (lety, K-185)
Družstva: 1. Finsko (Hautamäki, Lindström, Jussilainen, Ahonen) 1612,7 b., 2. Německo (Duffner, Schmitt, Uhrmann, Hannawald) 1539,5, 3. Rakousko (Koch, Widhölzl, Goldberger, Loitzl) 1494,0, 4. Japonsko 1427,0, 5. Slovinsko 1369,1, 6. Norsko 1330,9, ...8. ČR (Sakala, Jiroutek, Hlava, Parma) 963,1.
Podrobnosti
Biatlon
OSLO - předposlední závod Světového poháru
Stíhací závod na 10 km:
Ženy: Forsbergová (Švéd.) 30:54,9 min. (1 trestný okruh), 2. Apelová -46,8 (5), 3. Dislová (obě Něm.) -1:10,4 (5), 4. Poiréeová (Nor.) -1:10,7 (5), 5. Pylevová (Rus.) -1:31,8 (2), 6. Dafovská (Bul.) -1:38,2 (6), 7. Ponzaová (It.) -2:12,3 (2), 8.
Nikulčinová (Bul.) -2:30,7 (6), 9. Malgujinová (Rus.) -2:38,6 (3), 10. Andreassenová (Nor.) -2:43,6 (3), ...27. Losmanová - 4:12,1 (3), 36. Rezlerová -5:21,5 (4), 42. Česneková -6:44,7 (4), 43. Vejnarová (všechny ČR) -6:54,6 (4).
Pořadí SP:
1. Forsbergová 914 bodů, 2. Poiréeová 779, 3. Dislová 702, 4. Pylevová 683, 5. Apelová 615, 6. Zubrilovová (Ukr.) 533, ...24. Losmanová 209, 48. Česneková 49, 73. Vejnarová 8. 78. Háková (ČR) 6, 82. Rezlerová 2.
Muži: 1. Fischer (Něm.) 33:21,5 (2 trestná kola), 2. Andresen (Nor.) -42,1 (5), 3. Poirée (Fr.) -54,0 (3), 4. Gross (Něm.) - 1:08,1 (2), 5. Mesotitsch (Rak.) -1:09,0 (2), 6. Björndalen (Nor.) -1:19,9 (6), 7. Majgurov -1:22,9 (2), 8. Rostovcev -2:01,0 (1), 9. Rožkov (všichni Rus.) -2:11,1 (4), 10. Defrasne (Fr.) - 2:12,1 (3), ...24. Dostál -3:47,8 (6), 26. Garabík -3:53,3 (2), 42. Vítek (všichni ČR) -5:18,1 (6).
Průběžné pořadí SP (po 23 z 24 závodů): 1. Poirée 755 bodů, 2. Rostovcev 710, 3. Björndalen 660, 4. Fischer 635, 5. Andresen 626, 6. Luck (Něm.) 589.
Podrobnosti
Cyklistika
MILÁN (Itálie) - Milán - San Remo, úvodní závod SP v silniční cyklistice
1. Cipollini (It.) 6:39:29 hod., 2. Rodriguez (USA), 3. M. Zberg (Švýc.), 4. Freire (Šp.), 5. Planckaert (Belg.), 6. Konečný (ČR), 7. Čmil (Belg.), 8. Svorada (ČR), 9. Bossoni, 10. Manzoni (oba It.) všichni ve stejném čase.
Podrobnosti
Ragby
12. kolo extraligy
Říčany - Sparta 0:25 (0:15)
TJ Praga - Dragon Brno 21:27 (16:5)
Havířov - Tatra Smíchov 0:32 (0:3).
Gymnastika
CHOTĚBUZ - Světový pohár
Ženy - přeskok: 1. Čusovitinová (Uzb.) 9,388 b., 2. Van de Leurová (Niz.)
9,250, 3. Komrsková (ČR) 9,168.
Podrobnosti
Dostihy
DUBAJ - Úvodní závod Světové dostihové série - (2000 m, 6 miliónů dolarů):
1. Street Cry (ž. Bailey, trenér Saíd bín Surúr, majitel Godolphin, Spojené arabské
emiráty), 2. Sei Mi (Saúdská Arábie), 3. Sakhee (SAE), 4. Crimson Quest (Saúdská Arábie). Výrok: 4 1/4 délky - 4 1/4 - 2 1/4. Čas: 2:01,18 min.
Pátek 22. března
Neděle 24. března