- Napište nám
- Kontakty
- Reklama
- VOP
- Osobní údaje
- Nastavení soukromí
- Cookies
- AV služby
- Kariéra
- Předplatné MF DNES
Hokej
NHL
Columbus - Philadelphia 3:4
Washington - Tampa Bay 4:1
Atlanta - Detroit 4:6
Florida - Carolina 1:2 v prodl.
New Jersey - New York Rangers 5:2
Toronto - St. Louis 5:6 v prodl.
Dallas - Calgary 3:4
Colorado - Phoenix 2:1
Edmonton - Montreal 2:3
Podrobnosti
Slovenská liga - výsledek 27. kola
ŠKP Poprad - HK 32 Liptovský Mikuláš 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branky: 16. Kroták, 33. Junas, 59. Kuĺha - 1. Cibuĺa.
Švédská liga - výsledky 27. kola
Lulea - MoDo 2:3 (0:0, 2:1, 0:2), Leksand - Färjestad 1:5 (0:1, 0:2, 1:2), Malmö - Brynäs 4:5 po sam. nájezdech (0:2, 1:1, 3:1 - 0:0), Timra - Frölunda 4:3 (1:0, 3:1, 0:2), HV 71 - Björklöven 4:0 (0:0, 2:0, 2:0).
Podrobnosti
Finská liga - výsledky 26. kola
IFK Helsinky - Jyväskylä 3:3 (0:1, 3:1, 0:1 - 0:0), Čaloun 1+2, Bednář 1+1, Židlický 0+1 - Sedlák 1+1, Ton 0+1, Pelicans Lahti - Lukko Rauma 5:2 (1:1, 2:0, 2:1), Vopat 1+0, Krátoška (oba Lahti) 0+2, Tappara Tampere - Jokerit Helsinky 1:3 (0:1, 1:0, 0:2), TPS Turku - Blues Espoo 2:1 (1:0, 0:0, 1:1), Vykoukal (Espoo) 0+1, Ässät Pori - SaiPa Lappeenranta 4:3 (2:2, 0:1, 2:0), Machulda (SaiPa) 0+1.
Podrobnosti
Fotbal
Konečná tabulka
1. Brazílie 3 3 0 0 22:7 9
2. Rusko 3 1 0 2 13:13 3
3. Egypt 3 1 0 2 13:20 3
4. Argentina 3 1 0 2 6:14 3
Semifinálové dvojice
Španělsko - Rusko,
Brazílie - Portugalsko
Volejbal
11. kolo extraligy mužů
Utkání Č. Budějovice - Perštejn (1:3) se hrálo v neděli
Aero Odolena Voda - Fatra Zlín 3:0 (18, 14, 21)
Ostrava - Liberec 3:0 (20, 17, 20)
Příbram - Brno 3:0 (22, 21, 19)
10. kolo extraligy žen
UP Olomouc - Tatran Střešovice 3:0 (18, 20, 16)
Slavia Praha - KP Brno 0:3 (-10, -19, -11)
NH Ostrava - Olymp Praha 2:3 (21, -17, 21, -18, -12)
Liberec - Frenštát 0:3 (-21, -23, -25)
Basketbal
NBA
Philadelphia - Washington 93:87
Orlando - Utah 86:88
Charlotte - Toronto 103:79
Detroit - New Jersey 97:76
New York - Miami 81:84
Minnesota - Denver 100:107
San Antonio - Sacramento 82:79
Vancouver - Phoenix 109:106 ve 2. prodl.
L.A. Clippers - Golden State 106:83
Podrobnosti
Tenis
LISABON - Turnaj mistrů
Zelená skupina: Agassi (USA) - Kafelnikov (Rus.) 6:1, 6:4, Kuerten (Braz.) - Norman (Švéd.) 7:5, 6:3.
Červená skupina: Corretja (Šp.) - Hewitt 3:6, 7:6 (7:3), 6:3.
Podrobnosti
Lyžování
LAKE LOUISE (Kanada) - Sjezd žen
1. Haltmayerová (Něm.) 1:34,71 min., 2. Kostnerová (It.) - 0,10, 3. Götschlová (Rak.) -0,27, 4. Cavagnoudová (Fr.) -0,62, 5. Obermoserová (Rak.) -0,77, 6. Geretyová (USA) -1,06, 7. Turgeonová (Kan.) -1,10, 8. Berthodová (Švýc.) -1,14, 9. Suhadolcová (Slovin.) -1,20, 10. Mendesová (USA) -1,32, 11. Jacquemodová (Fr.) -1,37, 12. Perezová (It.) -1,39, 13. Braunerová (Něm.) -1,40, 14. Clarková (USA) -1,41, 15. Montilletová (Fr.) -1,42.
Podrobnosti
Krasobruslení
Grand Prix v japonské Asahikawě
Taneční páry - po povinných tancích: 1. Anissinová, Peizerat (Fr.) 0,4 bodu, 2. Drobiazková, Vanagas (Lit.) 0,8, 3. Winklerová, Lohse (Něm.) 1,2, 4. Grušinová, Gončarov (Ukr.) 1,6, 5. Nowaková, Kolasinski (Pol.) 2,0, 6. Navková, Kostomarov (Rus.) 2,4.
Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Petrovová, Tichonov (Rus.) 0,5, 2. Süe Šen, Čao Chung-po (Čína) 1,0, 3. Abitbolová, Bernadis (Fr.) 1,5, 4. Čching Pchang, Ťian Tchung (Čína) 2,0, 5. Hartsellová, Hartsell (USA) 2,5, 6. Lariviereová, Faustino (Kan.) 3,0.
Biatlon
ANTERSELVA (Itálie) - Závod SP v biatlonu
Ženy - 15 km:
1. Niogretová (Fr.) 48:06,9 min. (1 trestná minuta), 2. Henkelová (Něm.) -35,0 (1), 3. Forsbergová (Švéd.) -1:03,1 (2), 4. Išmuratová (Rus.) - 1:38,0 (2), 5. Glagowová -1:40,5 (1), 6. Dislová (obě Něm.) - 1:44,1 (2), 7. Zubrilovová (Ukr.) -1:44,5 (4), 8. Strelenkovová (Rua.) -1:47,0 (1), 9. Vodopjanovová (Ukr.) -1:54,3 (2), 10. Kuklevová (Rus.) -2:13,2 (3), ...28. Dufková - 4:25,5 (1), 32. Losmanová -4:37,2 (3), 41. Doskočilová (obě ČR) - 5:08,4 (2), 70. Pešinová (ČR) -8:11,3 (5).
Muži - 20 km:
1. Vítek (ČR) 58:03,3 min. (1 trestná minuta), 2. Heymann (Něm.) 1:06,5 (2), 3. Roškov (Rus.) 1:23,4 (1), 4. Globočnik (Slovin.) 1:33,4 (2), 5. Poirée (Fr.) 1:38,2 (2), 6. Gross (Něm.) 1:46,9 (2), 7. Derkač (Ukr.) 1:50,3 (1), 8. Hanevold (Nor.) 2:15,6 (2), 9. Masařík 2:25,1 (1), 10. Garabík (oba ČR) 2:28,9 (2), ...21. Dostál 3:24,1 (3) 28. Holubec (oba ČR) 4:21,7 (3).
Podrobnosti
středa 29. listopadu
pátek 1. prosince
kalendář