Věřím, že Lilia bude ženou mého života, říká miliardář Karel Janeček

  15:01aktualizováno  15:01
Miliardář Karel Janeček (45) se ještě v průběhu manželství s tuniskou matematičkou Mariem Mhadbi (34) zamiloval do politoložky a kněžky Lilie Khousnoutdinové (30). S tou má dceru Isabelu. V aktuálním rozhovoru matematik i jeho partnerka odhalili, jak si užívají společný rodinný život a péči o dítě.

Karel Janeček s partnerkou Lilií. Ocenění #laskavec Nadace Karla Janečka se předávala v pražském Stavovském divadle (14. 10. 2018). | foto: Profimedia.cz

Karel Janeček vystřídal během svého života řadu žen. Nakonec se oženil s tuniskou matematičkou Mariem a narodil se jim dnes již tříletý syn Karel Yanis Nouri. Hned vzápětí se však na konferenci Šťastné Česko zamiloval do politoložky a kněžky Lilie Khousnoutdinové. Po konferenci napsal miliardář Lilii e-mail a dnes již spolu mají holčičku Isabelu.

Fotogalerie

„Rodinný život si hodně užívám, Isabelka je naprosto úžasná,“ řekl geniální matematik a miliardář Janeček o své dnes již osmiměsíční dceři v rozhovoru pro TOP STAR magazín.

Také Khousnoutdinová si rodinný život a zároveň i svého partnera v roli otce chválí. „Od prvního dne přebaloval, je schopen dceru uspat, pohlídá ji. Je to velmi dobrý, aktivní a takzvaně „zapojený“ otec. Takže otec nejen čistě symbolicky, ale i prakticky,“ říká Lilia.

Podle Janečka to mezi ním a jeho současnou partnerkou byla láska na první pohled. Na Lilii ho prý na první pohled extrémně zaujala kromě její krásy a ženskosti také schopnost přednášet i to, jakou má v sobě sílu, energii a dovede zaujmout.

Lilia Khousnoutdinová se věnuje nadaci Šťastné Česko, pořádá semináře pro ženy, navrhuje šperky a je kněžkou. Momentálně pomáhá také i s rekonstrukcí nejstaršího ženského kláštera v Bhútánu.

„Věřím, že Lilia bude ženou mého života,“ míní Janeček. Máme toho mnoho společného. Oba věříme, že je klíčové žít v pravdě a oba se nebojíme jít proti proudu a měnit stereotypy,“ dodává miliardář. Ten prý dobře vychází také se svou stále ještě manželkou Mariem a v pravidelném kontaktu je i se synem Janisem. „Syna vídám, to je pro mě naprosto zásadní. Mám k němu skvělý vztah,“ říká Janeček.

18.ledna 2019 v 10:16, příspěvek archivován: 27.února 2019 v 10:11

Khousnoutdinová přiznala, že jednou z hlavních obav v počátku vztahu s Janečkem bylo to, že jí veřejnost bude dávat za vinu rozpad manželství Janečka a Mhadbi. „Mé manželství již tehdy nefungovalo. Chtěl jsem něco udělat a má ideální představa byla, že má budoucí bývalá žena se vzpamatuje,“ vzpomíná Janeček. 

„Nevím, jestli bych do toho šla, kdybych věděla, co mě doopravdy čeká. Jednou z mých hlavních obav bylo, že mi všichni budou dávat za vinu rozpad manželství Karla a Mariem. Věděla jsem, že to bude na papíře vypadat špatně nehledě na to, jak to bylo ve skutečnosti. Bylo to hnusné a ponižující a řekla bych, že to tak je dodnes,“ dodává Lilia.

Ve velkém rozhovoru pro iDNES.cz řekla v lednu 2018 Khousnoutdinová: „V pravdivém monogamním vztahu s tím správným člověkem lze najít úplně všechno. Ale nemyslím si, že je dobré se do monogamie nutit, pokud to tak necítím zevnitř. Právě z toho totiž potom vznikají následné lži a bolest. Neplánované ukončení těhotenství Karlovy ženy vneslo mezi nás všechny celkem radikální drama,“ připustila tehdy. 

Autor:

Nejčtenější

Jaromír Jágr potvrdil rozchod s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Jaromír Jágr (47) už netvoří pár s Veronikou Kopřivovou (28). Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rovněž modelka...

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž...

Meghan popřála Harrymu ke Dni otců. Zveřejnili fotku syna Archieho

Vévodkyně Meghan, princ Harry a jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor...

Vévodkyně Meghan (37) v neděli na sociálních sítích popřála svému manželovi ke Dni otců a zároveň se s fanoušky...

Koukalová zabojuje ve StarDance o titul královny tanečního parketu

Gabriela Koukalová a Martin Prágr

Soutěž StarDance se vrací na televizní obrazovku. Česká televize odtajnila první pár. V jubilejní desáté řadě zabojují...

Youtuberka Třešničková se ukázala po několikaměsíční léčbě popálenin

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešňáková (23), která je známá pod jménem Týnuš Třešničková, je po měsících strávených v turecké...

Další z rubriky

Meghan popřála Harrymu ke Dni otců. Zveřejnili fotku syna Archieho

Vévodkyně Meghan, princ Harry a jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor...

Vévodkyně Meghan (37) v neděli na sociálních sítích popřála svému manželovi ke Dni otců a zároveň se s fanoušky...

Když jsem podváděl Tori, přemýšlel jsem přirozením, říká manžel Spellingové

Tori Spellingová s manželem Deanem McDermottem (Pasadena, 6. února 2019)

Dean McDermott (52) podvedl kdysi svou manželku Tori Spellingovou (46). „Přemýšlel jsem tehdy svým přirozením. Chtěl...

Přes hubu jsme si za těch třicet let ještě nedali, říkají Kabáti

Kabát

Kabát je právě v polovině svého turné k 30. výročí kapely. „Když se koncert povede, lidé nám to vrátí,“ libuje si nad...

Najdete na iDNES.cz