Prachař se po rozvodu nastěhoval k mámě. Batulková má doma i dceru

  • 30
Herečka Dana Batulková (62) prozradila, že má doma opět obě děti. Kromě dcery Mariany Prachařové (26), která během karantény u ní tráví hodně času, se po rozvodu zpět nastěhoval i syn Jakub Prachař (37). V primácké Show Jana Krause herečka mimo jiné prozradila, jak spolu vycházejí.

„Já bydlím celoročně na venkově, respektive je to poslední vesnice, která ještě patří k Praze, a Marianka žije v Praze, takže teď jsem jí dobrá. Mám všechny děti zpátky doma. Nemají do čeho píchnout, tak jsou u mě,“ řekla se smíchem Dana Batulková

Influencerka Mariana Prachařová přiznala, že se svým o jedenáct let starším bratrem neměla nikdy moc příležitost bydlet, tak si to nyní užívá.

„U mých dětí dochází k takovému sourozeneckému sbližování. Oni se občas i hádají, na což nejsem zvyklá, protože jsem to nikdy nezažila. Oni spolu nikdy nebyli takto pohromadě, protože když se Marianka narodila, Kuba už pomalu odcházel z domova. Takže jsem z toho strašně nervózní,“ prohlásila Batulková.

Největšími šéfy v domě jsou ale tři psi, které herečka podle dcery dost rozmazluje, kupříkladu když je na večer přikrývá dekou. Není tedy divu, že když se nedávno k nim do domu vloupal cizí muž, psi spokojeně leželi v pelíšku a zloděje zatím nechali řádit po domě.

„Němé tváře potřebují péči,“ řekla Batulková na výtky dcery a dodala, že dva psy měla vždy. „To aby jim nebylo smutno. A třetího jsem takříkajíc zdědila po Kubovi, když se o něj nemohl starat.“