Diskuze

Kukrle skončil v časovce šestadvacátý, zlato brali Roglič a van Vleutenová

Olympijskou časovku ovládl slovinský cyklista Primož Roglič stříbro vybojoval Nizozemec Tom Dumoulin a bronz si domů odveze Australan Rohan Dennis. Jediný český zástupce na startu Michael Kukrle obsadil 26. místo. V závodě žen dominovala nizozemská cyklistka Annemiek van Vleutenová před Švýcarkou Marlen Reusserovou a krajankou Annou van der Breggenovou. Češky si právo startu v Tokiu nevybojovaly.
VH

BTW. V první šestce 3x Jumbo (1. 2. a 6. místo) a to nejel Vingegaard (na Tour v časovce dnes skoro 3. Künga porazil) a ani Panzerwagen, který ovšem má už bohužel (je to můj oblíbenec) po zenitu. To mě opět přesvědčuje, že Jumbo sebralo Ineosu pozici nejsilnějšího Worldtour týmu. Ineos dnes 2x v první pětce, což není špatný, ale pro Ineos nic neobvyklého.

0 0
možnosti
JH

Kukrle opět lépe, než se čekalo. Porazil několik velmi zajímavých jmen.

7 0
možnosti
BR

jj... co by za takovouhle časovku dal loni na TdF.

2 0
možnosti
MS

To jo, jistě by ty dva výkony prohodil, kdyby to šlo.

0 0
možnosti
BB

B42r75u46n93o 92B11a41t87o76r

28. 7. 2021 13:18

Roglič bol dnes neporaziteľný. Súboj o medajly za ním bol fantastický. Od druhého po piateho len 5 s. Všetkým veľká gratulácia. Gratulácia za super výkony a sympatické olympijské účinkovanie patrí aj Kukrlovi.

7 1
možnosti
MV

Rohan má po stříbru i bronz. Gratulace:-)

ZV

TOM VV tomu říkám návrat. Moc mu to přeji.

ZS

Po smolné Tour a nepřesvědčivém výkonu v individuálním závodu jsem Rogliče za TOP favorita nepovažoval. Ve druhém kole však předvedl něco neskutečného. Zatímco se ostatní skvělí borci přetahovali o vteřiny, jemu tam ten náskok naskakoval rovnou po desítkách vteřin. Jsem zvědavý na Vueltu, protože ji může klidně vyhrát potřetí v řadě.