Diskuze

Američtí basketbalisté před olympiádou pokořili Španělsko stovkou

Reprízu pekingského finále zvládl favorit. Američtí basketbalisté zakončili olympijskou přípravu na Londýn vítězstvím v prestižním duelu nad Španělskem. V souboji dvou nejlepších současných mužstev měl tým USA od druhé čtvrtiny navrch a domácí výběr v Barceloně porazil 100:78.
MN

Otec Spamu

25. 7. 2012 17:31
...

Wolves podepsali Alexeye Shveda z CSKA, mám fanouškovský orgasmus, polovina oblíbených hráčů v jednom týmu ;-D

0 0
možnosti
TCDOS

The cosmic dance of Shiva

25. 7. 2012 9:42
Španělsko přestalo po první čtvrtině hrát

do té doby USA jasně přehrávalo... mělo naprostou převahu pod košem a americký Dream team nevěděl, kam dřív skočit... a to ještě nehrál M.Gasol... poté Španělé nepochopitelně zápas vypustili... hloupé chyby Španělů a šťastné trojky USA rozhodly o výsledku zápasu !Rv

... ale na OH to bude o něčem jiném... když Španělsko podá ve finále koncentrovaný výkon po celých 40 minut, tak získá ZLATO R^

0 0
možnosti
SCP

Sheldon Cooper, PhD.

25. 7. 2012 9:48
Re: Španělsko přestalo po první čtvrtině hrát

Výhra USA o 22 bodů? Na to šťastné trojky sotva stačí.

Oni tak ani Španělé zápas nevypustili, to jim americká obrana nic nedovolila. ;-)