Poslechněte si novou audioknihu z kultovní série Úžasná Zeměplocha britského spisovateleTerryho Pratchetta v podání Zuzany Slavíkové!

Kultovní série Úžasná Zeměplocha britského spisovatele Terryho Pratchetta vychází konečně také v audioknižní podobě. Jako první se k posluchačům dostanou Soudné sestry v podání Zuzany Slavíkové.„O audiopráva k legendární ,Úžasné Zeměploše‘ jsme usilovali několik let a po vleklých jednáních jsme konečně uspěli, takže nyní vydáváme první audioknihu z plánované řady. Začínáme šestým dílem, protože předchozích pět příběhů načetl překladatel Jan Kantůrek, který se na spolupráci s námi těšil, ze Zuzany Slavíkové byl nadšen a naši volbu kvitoval. Bohužel na nahrávání už dorazit nestihl, ale jistě na nás ,shora‘ s Terrym a Smrtěm bedlivě dohlížel. Spolu s dalšími se mu chystáme vzdát hold v průběhu benefičního představení Divadla v Dlouhé, které proběhne v neděli 17. června,“ uvedl Martin Pilař, ředitel vydavatelství OneHotBook.„Pratchetta jsem před nahráváním audioknihy vlastně nikdy nečetla, ale znala jsem ho. Můj syn totiž miluje fantasy literaturu, ale já jsem preferovala spíš jiné žánry, tak jsem na něho byla trochu naštvaná, že nečte skoro nic jiného. Zeměplochu jsem dříve schválně ignorovala trochu ze vzdoru, ale teď po četbě své první audio pratchettovky Soudné sestry musím říct, že jsem hrozně nadšená a strašně mě to baví. Je to pro mě taková satirická pohádka pro dospělé se spoustou moudrých myšlenek a vtipných situací, takže svůj názor musím přehodnotit,“ prozradila na sebe interpretka Zuzana Slavíková.

Audiokniha vychází jako mp3 ke stažení prostřednictvím digitálních distribucí za 299 Kč i jako 2CD mp3 za 329 Kč. Jako první je online k dostání na portálu Audiolibrix, kde si navíc členové předplatitelského klubu mohou audioknihu pořídit jen za 199 Kč.

  15:23,  aktualizováno  26. března 2019 11:12