Oni milují orál všeobecně, ale s těmito triky budete jeho bohyní.

Nemravné návrhy

Není ničím vyjímečným, že vám navrhuje, jestli by se vám nechtělo… Co být trochu iniciativní a vyrukovat s návrhem orálního sexu sama? Bude nadšen. Nejprve mu můžete prozradit, co s ním provedete, a pak to opravdu udělat. Věřte nám, že vám tato aktivita přinese plusové body.


Penisové lichotky

On se sice nemůže dočkat, až si ho vezmete do úst. Vy ho můžete trochu „potrápit“, zalichoťte jeho chloubě. Řekněte mu, že je velký, tvrdý… Zaleží na vaší odvaze, kam až jste ochotna zajít. Až poté začněte orální hrátky.


Vlhkost

Jistě už víte, že bez vláhy se dobrý orál nekoná. Můžete vyzkoušet trik, který někteří muži milují. Pusťte sliny nejprve z výšky a věnujte mu pohled femme fatale, pak se teprve věnujte jeho penisu.


Oční kontakt

To jistě víte, ale pro jistotu: Při laskání jeho penisu mírně zvedněte hlavu a věnujte mu pohled z očí do očí. Mnoho mužů potvrdilo, že je to pro ně neskutečně vzrušující.


Tajemná

My ženy jsme rafinované. Proto při každých orálních hrátkách používejte jiné triky. Přejíždějte jazykem shora dolů, kružte jazykem po špičce penisu, hrajte si s varlaty… Prostě se nikdy nebude nudit a vždy bude plný očekávání. 


  14:01,  aktualizováno  25. března 2019 22:10