Pařížské slečny a jejich nenucený styl – ač tuto záhadu zkoumají vědci z celého světa a byla na toto téma napsána spousta publikací, francouzského „je ne sais quoi“ není snadné docílit…

… a bez „studijní“ výpravy do města módy a kaváren se kouzlo ležérní elegance a sofistikovanosti odhalit ani nepodaří.


Blogerky Alex a Nicole se vydaly na cestu za kouzlem Paříže a jejích stylových obyvatel. Ale každá správná mise si žádá poctivé přípravy. Co si Alex a Nicole vzaly s sebou do zavazadel, aby se zde cítily jako tamní obyvatelky?


AlexTale of Miss A


„Jelikož jedu do Paříže, všechny trendy nechávám doma a razím čistě francouzský styl – pruhované triko, bílá košile, džíny, černé kalhoty a dlouhý béžový kabát. Samozřejmě nesmí chybět kabelka přes rameno, která se tváří jako malá, ale je naprosto nafukovací. Taková, do které schovám všechny své nezbytnosti – od rtěnky přes mapu až po vůni, kterou by měla mít ve své kabelce každá z nás. Na toulky Paříží jsem si s sebou zabalila vůni Mon Paris od Yves Saint Laurent evokující sebevědomou ženu, která je odvážná, smyslná a nebojí se nových příležitostí. Jinými slovy – parfém skrz naskrz pařížský…“NicoleStylish White Rabbit


„Audrey Hepburn prý řekla, že Paříž je vždy dobrý nápad. A měla pravdu! A abych si tento ‚dobrý nápad‘ pořádně užila, nesmějí mi v kufru chybět tyto nezbytnosti: pohodlné levisky na let i pozdější brouzdání Paříží, bílé triko, peněženka, co vypadá jako elegantní psaníčko, rtěnka – jedna denní a jedna výrazná na večer – a parfém Yves Saint-Laurent Mon Paris, samotnou Paříží inspirovaný!“Celé články se spoustou dalších užitečných a stylových rad čtěte na Tale of Miss A & Stylish White Rabbit.Brzy vám přineseme další díl příběhu, tentokrát o tom, jak si čas v tomto jedinečném městě vychutnat co nejvíce…SOUTĚŽ pro vás!


Toužíte magický šarm Paříže vidět na vlastní oči? Zapojte se do soutěže na monparis.jenprozeny.cz a vyhrajte cestu do této překrásné destinace!


  12:21,  aktualizováno  25. března 2019 18:44