Naše těla dostávají celý rok pěkně zabrat. Nezdravá strava, alkohol, stres, málo pohybu a odpočinku může mít mnoho dopadů.

Na začátku každého roku si mnozí dají předsevzetí. Ať už jde o cvičení, zdravé stravování, nebo více procházek, ale pouze málo lidí vytrvá. Většinou začátkem jara všechno zapadne do stejných kolejí a málo lidí má tak silnou vůli, aby nastartovala zdravý životní styl.

Nebojte známe to všichni! Jednu věc pro sebe můžete každé jaro udělat. Detoxikační kůra vám třeba trochu napomůže k zdravějšímu stravování. Poznáte, že se cítíte lépe a polehounku začnete dělat změny v celém vašem životě.

Co detox způsobuje?


Díky detoxu zbavíte tělo nahromaděných toxinů. Očistíte játra, střeva a všechny orgány, které přispívají ke správné funkci těla. Musíte počítat i s reakcemi vaše těla, mohou se vám trochu měnit nálady a někdy se dostaví také únava.
S každou očistou se doporučuje trávit dostatek času na čerstvém vzduchu, trocha pohybu a dostatečný pitný režim. Nemusíme zdůrazňovat, že ten je podstatný po celý život.

Všeho s mírou! Důležité je nepřehánět to s detoxem, nebo s půstem. Vše musí proběhnout postupně a dobré je nastudovat si všechny potřebné informace.

Mezi spolehlivé detoxikační kůry patří ty, které jsou založené na aloe vera. Už staří Egypťané znali účinky této rostliny, také se ji říká Rostlina nesmrtelnosti. Obsahuje celou škálu aminokyselin, posiluje vlasy, také imunitu, zabraňuje zánětům, redukuje hmotnost a mnoho dalšího.

TIP: Pokud budete chtít dát svému tělu kvalitní detoxikační program C9 se kterým nebudete hladovět a vyzkoušet ho, můžete se zaregistrovat na stránce www.aloeforeverdanah.cz, kde dostanete 15% slevu na všechny produkty, nebo se objednat do Studia Danah.

Čtěte také: Očista organismu aneb Dodejte svému tělu šťávu!