Léto je výjimečné období roku. Je to čas dobrodružných dovolených, romantických lásek, zmrzlin a pojídání zákusků v zahrádkách kaváren. Navíc my ženy máme během času od května do září tu nejlepší příležitost vyjádřit svou něžnou a romantickou stránku. Jak?

Přece pomocí módy. Žádná jiná roční doba tolik nepřeje elegantním šatům, rozevlátým sukním či květovaným halenkám, jako právě léto. Jestliže jste během zimy nosila hlavně kalhoty a huňaté svetry v temných barvách, nyní máte jedinečnou příležitost se vyloupnout z ulity a nechat svůj sex appeal a ženskost hýřit na všechny strany. Pomoci vám k tomu mohou i nejnovější trendy z přehlídkových mol.

Heboučká pírka


Na ramenou, v pase i kolem krku. Zatímco dříve nosily dámy péřové šálky jen na významné společenské události, dnes můžete halenky a šaty s pírky vytáhnout i do práce či na romantickou schůzku. Nebojte se tento originální prvek zahrnout do své garderoby a stát se tak dámou stojící přímo v čele módní vlny. Jen se ujistěte, že pro případ letní bouřky budete mít po ruce deštník.

Ala Palm Beach


Marc Jacobs se vyjádřil, že tohoto stylu nejlépe docílíte s exotickými motivy, duhovými barvami a nevšedními pokrývkami hlavy. V rozevlátých dlouhých šatech, s turbanem na hlavě a dlouhými zlatými náušnicemi se asi po ulicích běžně procházet nebudete, jako outfit na dovolenou do exotické destinace ale zafunguje perfektně. Proto se nebojte trochu odvázat a ukažte bohyni, kterou v sobě jakožto žena máte.


Krátké nohavice


Ach šortky. Tak nudné a všední. Ty klasické džínové má většina z nás zastrčené na dně skříně pro nouzové případy, kdy vyrážíme jen na nákup do večerky a spoléháme, že nás nespatří nikdo kromě prodavače. Tomu je ale konec, neboť trendem tohoto léta jsou právě krátké nohavice. Vyzkoušejte třeba ty ve stylu hedvábných boxerek, kožené s vysokým pasem nebo šortkový overal. Když tyto kousky navíc ozvláštníte sexy řemínkovými botami a zajímavým šperkem, například ve formě stylového otevíracího medailonku, uvidíte, že vaše okolí tento originální outfit ocení.

Páskové pidikabelky


Givenchy letos přichází s úžasnou alternativou praktických ale tolik ošklivých "ledvinek". Jeho nová kabelka je malá, vkusná, elegantní, univerzální a pro letní romantická dostaveníčka naprosto ideální, neboť si jí můžete obepnout kolem pasu a nechat si volné ruce na objímání drahé polovičky.

  17:57,  aktualizováno  26. března 2019 10:54