Chcete během oslav a karnevalu zazářit jako hvězda? Nová kapsulová kolekce Jenny Fairy přináší dva modely bot a kabelky v elektrizujících odstínech a zářivých texturách!

Hluboké odstíny, třpytivé textury, originální tvary – kapsulová kolekce Metallic Carnival od Jenny Fairy, oblíbené značky influencerek, nabízí nepostradatelné karnevalové kousky: dva modely bot a jeden nový typ kabelky.

CCC

Pantofle na lehce zakřiveném podpatku s charakteristickým vroubkem uprostřed jsou k dispozici ve smaragdové, černé a růžové barvě. Podobné boty s originálním prošitím v přední části můžete mít v indigové a purpurové nebo v odstínu stříbrného hologramu.

CCC

Stejná barva, spolu s černou, indigovou a růžovou, se objevuje na podlouhlé kabelce s krátkým popruhem. Podobnou „bagetku” by mohla nosit třeba Carrie Bradshaw v nové verzi „Sexu ve městě“, „A jak to bylo dál?”.

CCC

A jak nosit Metallic Carnival?

Třeba na party v kombinaci s malými černými, flitrovou mini nebo kostýmkem na nahém těle. Hodí se také na každodenní nošení, v zajímavém kontrastu s džíny a mikinou, pletenými šaty nebo i teplákovkou. Hvězdou reklamní kampaně je Ayesha, modelka s indickými kořeny, narozená v Amsterdamu, která stanula před objektivem uznávané fotografky Zuzy Krajewske.

CCC

Kapsulová kolekce Jenny Fairy je již k dispozici v kamenných prodejnách CCC, na ccc.eu a v aplikaci.

Fotografie: Zuza Krajewska

Modelka: Ayesha / Paparazzi

Styling: Michał Kuś

Make-up: Wilson

Vlasy: Piotr Wasiński

Scénografie: Anna Szczęsny

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC

Art Director: Maria Mastalerz / CCC

Produkce: Olga Janicka

  14:00