Letos darujte krásu nekonečných cest. Symbol svobody a sounáležitosti.

Oblečení, které vyjadřuje životní postoj nebo doplňky, co voní kůží, létem, benzínem a připomínají staré dobré časy. Letošní Vánoce jsou jiné. Vydejte se proto i vy novým směrem a překvapte své milované stylovými kousky Harley-Davidson z nejkvalitnějších materiálů.

Externí obrázek
Externí obrázek

Ať už chcete vybavit zkušeného motocyklistu nebo potěšit nadšenou (spolu)jezdkyni, v kolekcích oblečení a doplňků určených buď pro jízdu, nebo na běžné nošení, vyberete dárek pro každého! Harley-Davidson Motorclothes se vyznačuje skvěle sedícími střihy a propracovanými detaily. A nečekejte pouze kožené bundy s třásněmi a vesty s lebkami – dámská zimní kolekce je ve znamení hřejivých svetříků zdůrazňujících siluetu a funkčních, přitom decentních mikin. Pánská zimní řada byla inspirována závodním stylem let minulých a najdete v ní jak dostatek mikin, tak padnoucí košile, originální trička a čepice.

Externí obrázek

Mimochodem, kousky s logem legendární motocyklové značky vybavíte i ty nejmenší fanoušky motocyklů nebo svou domácnost. Stačí prozkoumat novyeshop.harley-davidson-praha.cz nebo dealerství Harley-Davidson Praha. A když už tam budete, udělejte radost i sami sobě. 

Externí obrázek
  16:09