Wolfenstein - přeložen 3x?

  10:35aktualizováno  10:47
Wolfenstein - přeložen 3x?
Jako nejaktuálnější zpráva tohoto týdne je bezesporu konečně se ve vší kráse objevivší hra Return to Castle Wolfenstein. Pochopitelně vzbudila i zájem překladatelské komunity a byla skutečně jen otázka času, kdy příjdou první informace. No a netrvalo dlouho a jako první se ozval se svým článkem RadstaR, který překlad právě rozjel. Ovšem nebyl sám, dalším , kdo chce mít překlad ve své moci a podobě, je Postrach.
Uf, připravil jsem pro ně a o nich články a už jsem si myslel, že to bude vše. Jaké bylo moje překvapení, když se mi dnes ozval Mrazík hádejte s čím?:-)) S tím, že na překladu Wolfa už začali tajně před časem, hned jak se jim hra dostala do ruky. Prý už mají i fonty atd.
No, paráda:-) Tak to jsem zvědav, jak to všechno nakonec dopadne:-) Kdo z nich bude nejrychlejší? Kdo nejkvalitnější? Kdo se spojí? Kdo se překladu vzdá? Moc otázek najednou:-) Každopádně, pochopitelně budu sledovat všechny tři stopy a o každém šustnutí napíšu:-) Každopádně se máte nač těšit, i kdyby vyšel nakonec jen jeden překlad, je to přeci jen fajn ne?:-)
Radek Zelycz (Čedič)
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

Final Fantasy XIII-2 CZ

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Dárek k Vánocům - Paradise

Paradise

Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

Najdete na iDNES.cz