Na CD 56 Gamestaru vyjde pěkná řádka češtin

  6:00aktualizováno  1:07
Na CD 56 Gamestaru vyjde pěkná řádka češtin, mrkněte se, které to asi tak budou.
Většina si už pomalu zvykla na to, že časopis Gamestar každý měsíc uveřejňuje některé z nejnovějších češtin přímo na svém CD. A protože se tak děje i díky společné spolupráci, vždy jsme schopni vás dopředu informovat o tom, co se právě chystá, na co se můžete těšit a proč si případně máte časopis sehnat. V chystaném 56 čísle je připraveno několik překladů, které se zatím nikde neobjevily a které naleznete pouze tam a chybět nebude i nějaká ta volně šiřitelná čeština, určená těm, kteří nemají možnost si jí stáhnout z netu. Vezměme to pěkně popořadě:
 • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - tuto češtinu má na svědomí tým WDK Games a autoři připravili dva druhy češtiny, jednu pokud chcete hrát hru za ženský charakter a druhou za mužský charakter.
 • IL-2 Sturmovik - tuhle češtinu nepřipravil nikdo jiný než můj kolega a pomocník se složkou Chcete to, Kelčák. Pomáhal mu i Kryšpín a Jirka Šimek. Autoři informují o tom, že se jim nepodařilo přeložit menu, herní interface a encyklopedie díky šifrování zdrojových souborů. Ale zbytek je kompletně česky.
 • Prisoner of War - postup překladu téhle hry jste mohli sledovat sami v tomto článku, takže víte, že jí přeložil Roxor a že čeština je bez diakritiky, ale zato je přeloženo téměř vše.
 • Tony Hawk´s Pro Skater 4 - i tento překlad jste díky článku již očekávali a po překladu dema David NHL dokončil i češtinu pro plnou verzi. Přeloženo je celé menu + vybavení jezdců, editor + plno funboxů, nájezdů, ramp, síťová hra, texty ke všem 190 úkolům, hlavní .exe soubor, všech 250 gapů, plno textů ve hře, texty v Pro Challenge (Profesionální Výzvě), historie všech profes. jezdců atd atd....
  Pro neinterneťáky jsou v tomto čísle k dispozici i tři již zveřejněné překlady a to Radstarův Hidden&Dangerous, nedokončený překlad Emperor: Rise of the Middle Kingdom Juchelky a Pepese (prý už zase pokračují s dokončením) a na závěr ještě čeština do hry Casanova: The Duel of the Black Rose Pavla Janouškovce.
  Vybírat bude tedy určitě z čeho a pokud se na zmíněné překlady už už třesete, hlídejte si vydání časopisu na stáncích či přímo na stránce Gamestar.cz.
  Radek Zelycz (Cedic)
 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

  Torment: Tides of Numenera

  TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

  Překlad mytologické akce Hellblade

  Hellblade: Senua's Sacrifice

  Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

  Final Fantasy XIII-2 CZ

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

  Najdete na iDNES.cz