VirtualDubMod 1.5.10.1

  12:00aktualizováno  31. ledna 11:19
Jedná se o jeden z nejrozšířenějších programů pro úpravu a střih videa a ukládání ve formátu AVI, včetně možnosti použití různých kodeků. Jeho výhodou je i to, že je zdarma, no a s češtinou jde o jasnou volbu.

VirtualDubMod - větší obrázek z programu

Různých modifikací založených na slavném programu VirtualDub je nepočítaně. Stejně tak je i mnoho překladů na některé verze od různých překladatelů. Jedním z těch, pro které asi ještě nikdo češtinu nevytvořil je i nové vydání VirtualDubMod 1.5.10.1 build 2366 na které jsem pro Vás překlad připravil. Program sám není jistě třeba nějak dlouze představovat, protože je mezi širokou veřejností notoricky známý. Jedná se o jeden z nejrozšířenějších programů pro úpravu a střih videa a ukládání ve formátu AVI, včetně možnosti použití různých kodeků, mimo jiné také proto, že je zcela zdarma. Základ má, jak jsem se již zmínil, z programu VirtualDub, jehož možnosti ještě rozšiřuje zakomponováním dalších aplikací. Jedná se o překlad zcela nový. Snažil jsem se, aby byl co nejkomplexnější (neboli co jsem našel, to jsem přeložil). I když jsem se snažil vyvarovat jakýchkoliv chyb, je možné, že nějakou nesrovnalost objevíte. V tomto případě, stejně jako v případě, že najdete výraz ne zrovna nejodbornější, oznamte mi toto emailem nebo v diskuzi. Samozřejmě, že bych nedostatek co nejdříve odstranil.

Instalace:
Instalace patche (pouze čeština): Instalací Vás provede jednoduchý instalátor. Stačí rozbalit archiv spustit patch a řídit se pokyny na obrazovce. Pozor na volbu adresáře, kde máte program nainstalovaný.
Instalace celého programu (v češtině): Rozbalte archiv a soubory nahrejte do libovolného adresáře. Program není třeba instalovat.

Mnoho krásných zážitků při úpravě Vašeho videa přeje Dom.

Download české instalace programu VirtualDubMod 1.5.10.1 build 2366 (1 730 kB)

Download češtiny do programu VirtualDubMod 1.5.10.1 build 2366 (1 002 kB)

Domovská stránka programu VirtualDubMod.

Další informace o programu naleznete například na serveru Živě.cz.<̈/P>

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Najdete na iDNES.cz