Sound Forge

  12:00aktualizováno  28. března 10:45
Program pro všechny milovníky úpravy zvukových souborů v počítači. Má opravdu širokou škálu možností a i proto se může hodit i čeština do nové verze Sound Forge 6.0e build 237.

Sound Forge 6.0 - větší obrázek z programu

Rok se s rokem sešel a protože firma Sonic Foundry vydala další verzi svého programu a nazvala ho Sound Forge 6.0e build 237, tak jsem pochopitelně neváhal a pokusil se pro vás připravit češtinu. V programu jsou přeložena jen pracovní okna a některá prostředí.
Chybová hlášení, bublinkové nápovědy, a stavové řádky nejsou přeloženy, vzhledem k rozsahu programu.

Instalace je stejná jako u verze předchozí a naleznete jí o pár řádek níže.

Zdraví Vás Kíša

28.3.2004 - Našla se vadná knihovna FRGPLUGS.dll, zřejmě při zipování,nebo při odesílání přes internet. !!! POZOR !!! vadnou knihovnu smazat a nahradit novou, v žádném případě nepřepisovat. Stáhnete jí hned u češtiny. Dávám jí samostatně, abyste nemuseli velkou češtinu zbytečně stahovat znovu. Za vzniklé potíže se omlouvám.
Kíša

Sound Forge 5.0 - větší obrázek z programu

Popis instalace

Před samotnou instalací, je potřeba všechny původní soubory zazálohovat !!!! Instalace spočívá v přepsání původních souborů novými.
POZOR!! Nepřepisují se všechny soubory, pouze ty které obsahují překlad.
Rozbalte ZIP soubor tam kam chcete a okopírujte rozbalené adresáře do adresáře programu, který je většinou na C:\program files\sonic foundry. Najdete tam stejné adresáře jako ty rozbalené. Nyní je okopírujte a na hlášku Tato složka již obsahuje..... zadejte ANO VŠEM, a je HOTOVO. Neměli byste mít s tímto kopírováním problémy.
Pokud nenajdete na výše uvedeném místě adresář, tak máte pravděpodobně program SF nainstalovaný jinde, nebo ho v počítači vůbec nemáte.
Překlad se může lišit od pravé funkce programu, z důvodu specifických názvů. Proto prosím buďte shovívavý. V programu jsou přeložena jen pracovní okna a některá prostředí. Chybová hlášení, bublinkové nápovědy, a stavové řádky nejsou přeloženy, vzhledem k rozsahu programu.

Zdraví Vás KÍŠA

Download češtiny do programu Sound Forge 6.0e build 237 (7 874 kB) + opravená knihovna FRGPLUGS.dll (99 kB), info v článku.

Download češtiny do programu Sound Forge 5.0e build 248 (5 073 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Sonic Foundry.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.

Najdete na iDNES.cz