Heroes of Might and Magic V

  1:56aktualizováno  22. dubna 2006 8:11
Heroes of Might and Magic V

Heroes of Might and Magic® je jednou z nejúspěšnějších sérií tahových strategií s výraznými prvky RPG a je jedním z nejvýznamnějších zástupců žánru hrdinské fantasy, který se dočkal jak komerčního úspěchu a obrovského úspěchu mezi hráči, tak i příznivého hodnocení v odborných médiích. Nová hra bude stavět na základních prvcích, jež proslavily předchozí díly, zároveň však nabídne širokou škálu novinek, jako jsou například rozsáhlé mapy, množství jedinečných frakcí, moderní 3D grafické zpracování, revoluční taktický bojový systém a kampaň s propracovaným a poutavým příběhem.
Hru vyvíjí zkušený tým Nival Interactive (Blitzkrieg, Silent Storm, Etherlords), který pro majitele platformy PC přichystá nové dobrodružství ze světa Might & Magic® v květnu roku 2006. V Česku a na Slovensku hra vyjde v kompletní profesionální české verzi, tedy včetně dabingu.

2.3.2006 - Balení české verze Heroes of Might and Magic V, bude v porovnání se zahraničními vydáními opravdu nadstandardně bohaté! Společnost CD Projekt chystá i pro standardní edici hry celou řadu atraktivních bonusů. Dalo by se říci, že standardní balení hry bude podstatně bohatší nežli většina konkurečních sběratelských edicí! První z bonusů, který můžeme oficiálně odhalit, jistě potěší celou řadu fanoušků série Might and Magic. Jde totiž o kompletní profesionální českou verzi hry Might and Magic IX, kterou naleznete u všech balení hry na samostatném DVD! Detaily o dalších bonusech zdarma přineseme brzy.

21.4.2006 - Společnost CD Projekt oznamuje již takřka finální verzi balení exkluzivní sběratelské edice hry Heroes of Might and Magic V CZ. Tato kusově limitovaná edice bude v prodeji pouze na území České republiky a Slovenska! Většina částí balení je již definitivních a schválených, s výjimkou Lektvaru vytrvalosti, který ještě musí schválit produktový manažer hry společnosti Ubisoft. Sběratelská edice bude v exkluzivní dřevěné krabičce, jejíž výrobní cena je asi 5x vyšší než kompletní produkční náklady na jakoukoliv jinou hru! Finální obsah balení se přesto ještě může změnit! Uvnitř truhly naleznete:

 • DVD s kompletní profesionální českou verzí hry Heroes of Might and Magic V
 • DVD s kompletní profesionální českou verzí hry Might and Magic IX
 • Kompletní tištěný česko-slovenský manuál
 • Tištěnou referenční kartu
 • Na zvláštním papíře tištěnou mapu světa
 • Lektvar vytrvalosti (SPEED 8 v designu Heroes of Might and Magic V)
 • Knížečku artworků
 • 3 exkluzivní mapy pro fanoušky série, jež osvětlují některé herní události
 • Tištěný certifikát s číslem sběralské edice
 • Tištěný dokument popisující jednotky a jejich schopnosti
 • Letáček se slevou na herní PC Barbone s procesorem Intel Pentium D
 • Letáček ke stažení hry Might and Magic pro mobilní telefon přes Eurotel zdarma! Sběratelská a kusově omezená edice hry Heroes of Might and Magic V CZ bude v prodeji za 1999,- Kč / 2599,- Sk. Přesný termín vydání přineseme již brzy.


  Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

  Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  R.U.S.E.

  R.U.S.E.

  Nový typ válečné strategie Tentokráte nepůjde ani tak o tradiční taktiku, jako spíše o možnost protivníka zmást...

  Call of Juarez: Bound in Blood

  Call of Juarez

  Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz