Air Conflicts

  12:00aktualizováno  30. března 11:02
Původem slovenská letecká arkáda se na náš trh chystá koncem dubna a to v kompletní české lokalizaci, tedy včetně dabingu.

Slovenský tým 3DIVISION se sídlem v Košicích si chystá pro přívržence arkádového létání zajímavý projekt. Jejich nová (první) hra se jmenuje Air Conflicts a je zasazena do období druhé světové války. Přes 10 nelineárních kampaní bude možno hrát za Royal Air Force, Luftwaffe nebo Red Army Air Force a dohromady si tak hráči užijí více než 200 misí. Létat se bude ve dvanácti detailně zpracovaných letadlech (Spitfire, Mosquito, Avro Lancaster, He-111, Ju-87 Stuka, Me-Bf 109, Gloster Meteor, Gotha 229, DB3, IL2, Lavochkin 5, Bisnovat 5) a chybět nesmí ani multiplayer, který bude podporovat až 8 hráčů přes LAN.
Díky českému distributorovi, firmě SeVeN M, se hry dočkáme někdy koncem dubna 2006 a to v kompletní české verzi, tedy včetně dabingu. Jen pevně doufejme, že firma slíbený termín dodrží.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost SeVeN M.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Hry dle filmu (nebo obráceně) se vydávají velmi často, jsou dobrým lákadlem i pro občasné hráče, kterým dozajista...

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.

Najdete na iDNES.cz