Zápas Švédských hokejových her komentuje Jaroslav Martínek

33:35
Pokračuje se čtyři na čtyři. Přesilovka čtyři na tři českému týmu nevyšla. Hamrlík v rozhodujícím momentu nezpracoval puk na modré a tým ztratil pásmo.
32:40
Češi hrají čtyři na tři. Bednář se po souboji pustil do Kondratieva. Ruský hráč v pěstním souboji zahodil rukavice a je vyloučen do konce zápasu, Bednář je vyloučen na 2 + 2 minuty.
31:35
Přesilovka Česka. Vyloučen je obránce Kuljaš, který sekl Prospala. D talku se dostala první formace, kterou při Dvořákově trestu doplnil Čajánek, ale Prospal byl v dobré pozici před brankou faulován.
29:58
Kadlec si najel mezi kruhy, ale po šikovné Čajánkově přihrávce těsně minul.
27:55
Češi jsou komplet, ale měli štěstí poté, co Ščastlivyj tečoval Rjazancevovu ránu od modré těsně vedle.
25:55
Přesilovka Ruska. Vyloučen je obránce Šmíd za držení.
25:14
Česku se rozpadla první pětka Dvořák vyfasoval osobní desetiminutový trest.
23:53
Rusové se ubránili, ale Češi si vypracovali hodně šancí. Erat ale z ideální pozice mezi kruhy nepropálil Jegorova, Kadlec nezpracoval před branku Vašíčkovu přihrávku a Vašíček zblízka nezvedl dostatečně puk a ruský gólman ho vyrazil.
21:53
Přesilovka Česka. Obránce Metljuk za ruskou brankou nedovoleně bránil Čajánka.
21:06
Hnilička vyrazil střelu Ščastlivého a poradil si i s následným pokusem Aťušova. Rusové po ospalejším úvodu druhé části přidávají.
20:01
Byla zahájena 2. třetina.
20:00
Konec 1. třetiny. Rusové sice do utkání vstoupili aktivněji, ale pak se hra vyrovnala a český tým si vypracoval více šancí a díky Židlickému vede.
19:29
Do pásma vletěl Vrbata, ale z pravého kruhu těsně minul branku.
18:26
Od modré pálil Hamrlík, Jegorovovi dobře clonil Čajánek, ale ruský gólman puk se štěstím vyrazil.
17:03
Česko vede 1:0. Po náporu první útočné řady a přihrávce Prospala zpoza branky, zasunul zblízka bekhendem mezi Jegorovovy betony puk Marek Židlický.
15:19
Balaštík pálil z ostrého úhlu zprava, Jegorov dobře vykryl prostor u své levé tyče.
14:05
Český tým se ubránil, ale Hnilička byl zejména ve druhé minutě oslabení pod palbou. Vyrazil nebezpečnou Rjazancevovu střelu od modré a ztlumil i Simakovovu ránu z těžkého úhlu.
12:05
Češi se podruhé budou bránit v oslabení. Balaštík přidržel hůl Antipovovi a je vyloučen.
11:38
Hraje se naprosto vyrovnaná partie. Oba týmy dobře bruslí, hra je plynulá.
10:45
Rychlá akce českého týmu. Židlický vyslal na zteč Dvořáka, ten zavezl puk do pásma, přihrál Bulisovi, ale pardubický útočník minul branku.
10:05
Rusové se ubránili. Česká přesilovka ale nebyla špatně sehraná.
08:05
Přesilovka Česka. Za hákování je vzločen Kovaljov. Předcházela česká šance. Olesz dvakrát pálil z prostoru mezi kruhy po přihrávce Davida Výborného zpoza branky.
06:24
Po zmatcích v ruské obraně a střele Radka Dvořáka z pravého kruhu, gólman Jegorov raději přerušil hru.
05:52
Židlický se hned dostal do šance, ale minul.
05:48
Češi se ubránili, dobrým přístupem nepustili Rusy do šance. Hnilička zasahoval jenom proti střele Markova od modré.