Diskuze

Krejčí, Nečas a Voráček byli mezi střelci, Mrázek vychytal výhru

Po dvou vynechaných zápasech kvůli zranění se do sestavy Bostonu vrátil David Krejčí a s bilancí gólu a asistence se stal klíčovou postavou u výhry 3:2 nad Vegas. Nejlepší ligový střelec David Pastrňák se tentokrát neprosadil, což v úterý neplatilo o dalších útočnících Martinu Nečasovi z Caroliny s Jakubem Voráčkem z Philadelphie (oba 1+0). Vychytanou výhru slavil gólman Petr Mrázek.

Voráček si mohl odpustit ten zákrok kolenem. Hokej hrát umí, ale toto přehnal.

0 0
možnosti

M71i25r51e93k 38B52e19ň89o

22. 1. 2020 12:01

Vorac pěkný gol, ale tu pr.sárnu s tím vystrčeným kolenem si mohl odpustit, to bylo klidně na ukončení kariéry...

0 0
možnosti

Ach Voras a ty jeho trenky na čepeli. Už se to od nich zase odrazilo! ;-D

4 0
možnosti

Úúúúú... Po dlouhý době jeho zápis k něčemu byl. Většinu času asistuje u gólů, který snižujou debakl a naopak. By the way, chtěl bych vidět, jak by s tímhle blafáčkem uspěl u značkovýho golmana.

1 6
možnosti

Z těch Islanders dostanu asi "psotník". S Capitals vedou po dvou třetinách 4:1, aby nakonec prohráli, s Rangers za stavu 2:2, minutu před koncem debilní faul a samozřejmě dostanou v oslabení rozhodující gól a dneska udělaj z jasnýho zápasu drama. Blb ho, za stavu 4:0 asi 5 minut před koncem bodne hokejkou, dostane 4 minuty a dostanou 2 góly. Ještě, že je teď pauza, uklidním nervy. Rád bych se ve zdraví dožil play - off :-) IslesV

1 0
možnosti

Výtečný defenzivní výkon Flyers proti Směšnoptákům. Hodně dobří Couts s Vorasem, kteří se nyní řadí k nejlepším útočným dvojicím na Východě.R^ A obranná práce Coutse je na vysoké úrovni jako třeba u Bergerona.

Taky parádní výkon Krejčího, který po návratu do sestavy rozhodl zápas s Vegas.R^Hra Bruins s ním/bez něj je opravdu diametrálně odlišná, snad mu GM konečně najde vhodné gólové křídlo (DeBrusk ok, ale chce to ještě jednoho top6 hráče).