Diskuze

Chlapík trefil Ottawě výhru, Krejčí jednou asistoval za Boston

Přestože nastupuje až ve čtvrté formaci Ottawy a dostává minimum prostoru, dokáže hokejový útočník Filip Chlapík v NHL bodovat. Naposledy to potvrdil v pátečním domácím zápase proti Philadelphii, když v 38. minutě zařídil vítěznou branku na 2:1. V dalším duelu se z Čechů prosadil ještě David Krejčí, jenž jednou asistoval u výhry Bostonu 4:2 nad Torontem.

Ovce pěkný a čistý hit do těla Drouina.R^ Toho možná více otřáslo, jak ho Ovečkin následně zalehl...

1 0
možnosti

J71a18n 41S67t61o54d12o72l68a

16. 11. 2019 16:18

To ne, to už je pohoda. Ta pecka, když čumíš do ledu a nevíš, že se někdo blíží, je vždy šílená. Neříkej, že se ti to nikdy nestalo :-)

0 0
možnosti

J40i13ř24í 53O53p93ě96l94a

16. 11. 2019 11:45

Tak to nebyl cisty zakrok ani nahodou! A to z vice duvodu,aspon jeden zapas by trest mel prijit

0 2
možnosti

J25a31n 30S35t98o34d53o73l16a

16. 11. 2019 11:56

Co tam je za problém? Drouin měl puk, nebylo to zezadu, vidět ho mohl. Ovce sice nohy ve vzduchu, ale to nezpůsobilo kontakt s hlavou. Nebude se to ani řešit.

1 0
možnosti

Sakra, co ten Pasta :-/

0 0
možnosti

Vede tabulku střelců.;-) No a neproměňuje šance nebo jeho spoluhráči nedávají po jeho přihrávkách. Brzo se to zlomí a bude to tam zase sázet.:-)

1 0
možnosti

trochu invence do těch titulků - třeba Chlapík se pochlapil v Ottavě, Krejčí ušil nahrávkou Bostonu jeden gól.. ;-)

9 0
možnosti

J42a90n 86S25t49o34d76o10l18a

16. 11. 2019 11:21

To si nechávají, až se do NHL prosadí Tomáš Šoustal :-)

2 0
možnosti

Ovečkin do něj skočil šipku s hokejku v rukou a před sebou, jak s nějakou hrazdou. Jsem zvědav, co na to NHL

2 0
možnosti

J98a12n 72S45t63o72d55o60l73a

16. 11. 2019 11:10

Bral ho ramenem na rameno, bylo to čistý. Ovce je masivní, tak to samozřejmě byla rána, ale jinak bez problému.

Pozoruhodné na tom je, že Ovce byla v obranné třetině. Poslední dobou se zlepšil, ale že by přejel vlastní modrou, to bych fakt nečekal. A Drouin potřebuje trochu probrat. Chtěl být hvězdou, dopředu to musí být lepší a ohledně vracení o něm platí to co o Ovci.