Diskuze

Vrána zazářil premiérovým hattrickem, Kubalík jednou asistoval

Hokejový útočník Jakub Vrána se stal jasnou první hvězdou nedělního zápasu NHL mezi Washingtonem a Calgary, když svým premiérovým hattrickem zámořské kariéry vystřílel domácím výhru 4:2. V dresu Capitals se prosadil i obránce Michal Kempný (0+1). Ve druhém duelu Dominik Kubalík jednou asistoval u venkovní výhry Chicaga 3:2 po prodloužení nad Anaheimem.
MD

Gudas (33) a Orlov (9) si teda v té obraně pořádně nerozumějí.

0 0
možnosti
MK

Šikovný kluk! Konečně máme v NHL útočníky, na které se dá dívat a kterým nenaskakují kanadské body za nic.

3 0
možnosti
FK

Jj, pravda. Pastrňák, Hertl, Voráček, Vrána, obránce Kempný a další bodují (Pasta teda extrémně), dá se na ně dívat a body jim naskakují za něco.R^

3 0
možnosti
MP

Tak Vrána skoruje jako Bure:-) Snad si formu podrží i do play off, loni celkem vyhořel.

1 0
možnosti
MD

M66í14r13a 30D10u39b

4. 11. 2019 9:38

Přesně jsem to teď chtěl napsat .. pan Říha (odborník) by ho posadil, za to že ty tři goly dal;-O

3 5
možnosti
AK

...no tak možná jo. Nic proti Vránovi, ale jako útočník má zatím jen 0,88 bodu na zápas.

JS

Už je to tu zase. Byls v kabině? Nebyl. Tak nevíš, co se dělo, jaký byl pravý důvod sezení.

Trenér je zodpovědný za sestavu a pokud je jednou jmenován, tak je čistě na něm, proč a jak rozhodne.

9 3
možnosti
MV

Cesi tento rok boduji. chteji ukazat papalasum, ze na Svetovem poharu si zaslouzime vlastni tym

PK

Rychlejší než Vrána je už jen Pastův one-timer.

Tož dobře se na to kouká.

2 0
možnosti
KO

Zajímavé, vyhlášený finský kanonýr, který už před pár lety vyhlásil, že bude prohánět Ovechkina, má zatím za nějakých 13 zápasů 3 góly a hraje jako ponocny, zatímco třetinově placený hráč, který premiérově v této sezoně okusil důležitější roli, stihnul tuto cifru za jeden zápas. Jak je to možné? Každopádně gratulace Vranovi! 9 gólů a průběžné 27. místo v bodování ligy je krásný počin, věřím, že to ještě není jeho strop.

9 1
možnosti
KO

Tak jsem se spletl, Vrána je placen polovičně, nikoli třetinově, žil jsem s tím, že má něco mezi 2-2,5 mil.