Diskuze

Krejčí třemi asistencemi režíroval výhru, Frolík se Sedlákem skórovali

Ve formě hrající David Krejčí se dokázal bez svého zraněného parťáka David Pastrňáka bodově prosadit už počtvrté za sebou. Naposledy třemi asistencemi režíroval výhru Bostonu 6:5 z prodloužení na ledě San Jose. I v dalších pondělních duelech bodovali Češi, Michael Frolík (1+1) byl u dvou branek Calgary a Lukáš Sedlák se stal jediným střelcem Columbusu. Jakub Vrána s Radimem Šimkem si připsali po asistenci.
MS

Pane redaktore Pastrnak jiz neni bodovym lidrem Bostonu, aktualizujte si laskave iformace nez je sem vychrlite

0 0
možnosti
MH

Krejda je pri Pastove absenci vylozene famozni (to plati, ikdyz hrajou oba, ale takhle to pro ceskyho fanouska vic vynikne).

1 0
možnosti

F75i26l79i81p 44J89a38r54a18b

19. 2. 2019 11:06

Kučerov jede neskutečně. Tampě zbývá 22 zápasů a on to má rozjeté na nejlepší bodový výkon od Maria 95-96 (161 bodů). Jardu, jakožto nejlepšího Evropana se 149 body z téhož roku nejspíš nedá, ale ruský rekord Mogylného (127 b) bude v ohrožení téměř jistě...

1 0
možnosti
JS

J79o93s67e84f 67S67t11e95f94l

19. 2. 2019 12:29

Je to ďábel. Včera 5 bodů. A ty 2 goly byly pěkný.

1 0
možnosti
KL

Jo kdyz nekoukam, tak to pada. 5:6, 8:7. Pak se na NHL mrknu a zapas skonci 0:1.

0 0
možnosti
FK

Vtipný byl plakátek jednoho z diváků (byl za střídačkou Bruins), který oslavoval Brada Marchanda jako držitele Lady Byng M. Trophy.;-D

1 1
možnosti
JS

Když ji dostal Hudler, tak to zas takový fór není.

2 0
možnosti

Něco z dnešní NHL noci. Lépe se na to kouknout rozespalý a mžourající:

2 0
možnosti
FK

NHL je fakt zábavná!R^ Hromada gólů, Kučerov 2+3, Thornton hattrick, Krejčí 3a,... Jen ti chybující rozhodčí.Rv

5 0
možnosti
MU

Kučerov za posledních 5 zápasu 18 bodů!!

6 0
možnosti
FK

P. Kane výrazně nezaostává. V podstatě sám tahá Hawks z hnoje a ti už klepou na play-off příčky. Pokud play-off udělají, dal bych mu Hart Trophy.

2 0
možnosti
LJ

Podle mě dnes těžce zařízli Sharks. Pátý gól Bruins byl vysokou holí a to písknutí posunutý branky v prodloužení absolutně nechápu. Proč ji nepískli při zakládání útoku Bruins, ale až když měli jet 2 žraloci sami na bránu??? Můžete mi to někdo vysvětlit? Rád bych, kdybyste se vyjářili i k tomu pátýmu gólu Bruins. Díky.

0 0
možnosti
FK

Pátý gól Bruins platit neměl, Wagner před zakončením zahrál vysokou holí. Co se týče té posunuté branky, tak bych řekl, že si toho rozhodčí všiml později, až viděl Raska, který už nedržel brankářskou pozici.

V první třetině rozhodčí Bostonu neuznali jasný gól, kdy se celý puk dostal cca 1 cm za brankovou čáru. Tenhle zápas prostě nezvládli.

0 1
možnosti

Chicago - Ottawa masakr.

2 0
možnosti
LJ

To byla síla, hlavně 1. třetina. Delia šel z brány v 8. minutě a Nilsson ve 14. DeBrincat 5 bodů (3+2) a nebyl dnes sám (Kucherov 2+3).