Diskuze

Voráček gólem natáhl vítěznou sérii, mezi střelce se zapsal i Faksa

Hokejový útočník Jakub Voráček prožívá skvělé období. Svou brankou v pondělí rozhodl již o osmé navazující výhře Philadelphie po výsledku 2:1 nad Vancouverem a sám se tak prosadil už ve čtvrtém startu v řadě. Mezi střelci figuroval i centr Radek Faksa, jehož Dallas uspěl 5:4 nad Arizonou.
SP

Hart famózní, hlavně ten dive co tam předvedl 8-o škoda toho, jak si hrál na Haška a přihrál soupeři :D

Voras podle ohlasů hrál dobře, první dvě lajny jim teď šlapou. Polák měl nějakých 22 minut na ledě, to je mooc hezký, Faksa 17 minut plus gól, který doteď nevím jak dal :D

0 0
možnosti
RN

Phili-p Kolbis v sedmém nebi. Všichni fans NYR mu to přejí.

1 0
možnosti
DR

Nechápu proč tohle to kopyto dělá, jsou tady lidi co si chtějí po ránu jen slušně zahejtovat a on jim to takhle kazí. Měl by si uvědomit, že oni neberou prachy co on a musej se taky z něčeho radovat. A on si klidně dává vítězný gól? Tak todlecto ne!!

30 3
možnosti
FK

Se divím, že mu to vůbec uznali jako gól za ty miliardy, co dostává. Vždyť u toho spadl na branku.;-O