Diskuze

Uzdravení Havlát a Trnka pomohli svým týmům

Útočník Ottawy Martin Havlát a obránce Anaheimu Pavel Trnka se oba po delší pauze vrátili do sestav svých týmů a aktivně se podíleli na vítězství. Havlát, který posledních šest zápasů nehrál kvůli poranění třísel, ve 46. minutě utkání s Floridou nahrával při přesilové hře na gól Jasona Spezzy. Senators nakonec zvítězili 3:2 v prodloužení. Trnka, kterého od začátku sezonu sužovaly bolesti ve stejných partiích, v zápase proti Columbusu dokonce letos debutoval a v 59. minutě asistoval u branky Jasona Kroga, která srovnala skóre na 2:2. Prodloužení se ale diváci nedočkali, zásluhou další branky v 60.minutě Anaheim doslova v hodině dvanácté výsledek otočil a zvítězil 3:2.

Pablo

15. 11. 2002 11:41
Modrý a Bednář
škoda že tam kluci z idnes zapomneli uvest, ze za LAK u prvni branky Frolova asistoval J. Modry a u druhe branky meli asistenci Bednař s Palffym. No jo, nejsou to proste hvezdy že!!!