Diskuze

Prospal s Kubinou dotáhli Tampu k výhře

Program nedělních zápasů NHL odstartoval duel Carolina - Tampa. Na branku se čekalo až do 35. minuty, kdy se v přesilové hře trefil po asistenci Jaroslava Svobody kapitán Hurricanes Ron Francis. Jenomže v polovině třetí třetiny zužitkoval Prospalovu přihrávku střelou do levého horního růžku branky Kevina Weekese Pavel Kubina a vyrovnal. V prodloužení rozhodla o výhře lídra Jihovýchodní divize další chytrá Prospalova přihrávka - nejproduktivnější Čech v NHL vyslal od modré čáry za zadáky soupeře Coryho Sariche a ten úspěšnou kličkou do bekhendu rozhodl o výhře Tampy 2:1.

zkf

18. 11. 2002 8:10
Odbornik zasne, cetenar se divi...
Ackoli v dobe, kdy pisi tento prispevek, je jeste pod clankem poznamka, ze se pripravuji zpravy z dalsich utkani, tak pokud umim pocitat, jsou jiz v clanku zminena vsechna utkani, cimz ho povazuji za konecny produkt.
Takze, Milan se jmenuje Hejduk. Dale neni pravda, ze Dallas doma jeste letos neprohral. V rijnu velmi prestrilel Floridu, ale protoze Turco udelal v brance katastrofalni hrubky, tak prohral 2:3 po prodlouzeni. A take opet mate chybu v horni ramecku se seznamem utkani, protoze tam ctu CBJ:DAL 2:3. Cili tam neni zminene prodlouzeni a hoste jsou zameneni za domaci. Pokud tam navic klepnu na odkaz, dozvim se, ze goly v utkani strileli jenom hraci Dallasu, zatimco Columbus vysel naprazdno a presto Turco ma v kolonce obdrzenych golu 2.
Ma tohle moje pocinani nejakou odezvu, nebo je vam to skutecne jedno?